Vasaku veeru navigatsioon

 

Marandi võidutses Tartu Kevadel kolmel korral

Sellel nädalavahetusel toimus Tartus Aura veekeskuses 11. korda toimunud rahvusvaheline ujumisvõistlus Tartu Kevad. Edukalt esinesid ka mitmed meie klubi ujujad, kes saavutasid kokku 8 medalit.

16 aastaste ja nooremate poiste seas võistelnud Markus Marandile (pildil) kujunesid need võistlused vägagi edukaks. Noormees pälvis kolm esikohta. Ta oli parim 100 m vabaltujumises (55.23), 50 m vabaltujumises (25.59) ja 50 m liblikujumises (26.80).

Naiste klassis võistelnud Tess Grossmann tegi vaid ühe individuaalse stardi ning seda 50 m vabaltujumises, kus ta saavutas ajaga 26.63 teise koha. Noorte vanuseklassis pälvis Sandra Tammiste hõbemedali 50 m rinnuliujumises, kui läbis distantsi ajaga 36.89.

Pronksmedali väärilised esitused naiste klassis tegid Arina Garšina ja Katariina Mäll. Esimene neist, saavutas kolmanda koha 100 m vabaltujumises ajaga 1.01.64. Mäll pälvis pronksise autasu 50 m seliliujumises, kus ta läbis distantsi tulemusega 32.36.

Kalevi Ujumiskooli 4×50 m sega kombineeritud teatenelik koosseisus Mäll, Frank Johan Ojarand, Marandi ja Grossmann saavutasid napi teise koha ajaga 1.55.42. Võitjale, Audentese Spordiklubile, kogunes kaotust vaid 21 sajandikku.

Kõik tulemused leiad SIIT: