Norras algasid Põhjamaade meistrivõistlused

• 11.12.2015

Täna algasid Norras Bergenis Põhjamaade meistrivõistlused, kus osaleb 219 ujujat üheksast erinevast riigist. Ujumiskooli au kaitsevad – Katariina Mäll, Frank Johan Ojarand, Kirke Pollisinski, Kristina Maria Jaamul.

Avapäeval hüppasid kõik Ujumiskooli ujujad ka vette ning parima tulemuse vormistas Frank Johan Ojarand. Noormees oli stardis 200 m kompleksujumises, kus 5. ajaga 2.03.72 kindlustas ta endale edasipääsu õhtusesse finaali, kus on võimalik enda isiklikku rekordit veelgi parandada.

Tüdrukute 100 m seliliujumises jäi Katariina Mäll enda isiklikule rekordile üle sekundi alla ning ajaga 1.06.56 pidi ta leppima 12. kohaga.

100 m rinnuliujumises saavutas Kristina Maria Jaamul 12. koha. Jaamul jäi enda isiklikule rekordile alla poole sekundiga saades kirja ajaks 1.14.87. Jaamul startis ka 200 m kompleksujumises kus ajaga 2.29.17 saavutas ta 15. koha.

200 m kompleksujumises oli stardis ta Kirke Pollisinski, kes püstitas suure isikliku rekordi tulemusega 2.25.51, enda eelmist tippmarki ligi 3-sekundiga parandanud Pollisinski pälvis 13. koha.