Võistlussari Noored Tähed sai jätku

12.01.2014

IMG_0088Uus aasta algas Noorte Tähtede II etapiga Keila Tervisekeskuses. Laupäeval võtsid võistlusest osa paljud Kalevi Ujumiskooli talendikad õpilased.

Päev algas 2005. aastal või hiljem sündinud tüdrukute 50 meetri vabaltujumisega. Oma võistlusdebüüdi teinud Charlotta Vilsar saavutas neljanda koha väga tubli tulemusega 53,03. Järgnes 2004. aastal ja hiljem sündinud poiste sama ala, kus tuli Carlos Tultsile hõbemedal ajaga 38,62. Sellel distantsil tegi enda esimese võistluse Taaniel Veske, kes ajaga 51,66 tuli 20. kohale.

Charlotta Vilsar jätkas edukat ujumist, tulles ajaga 57,31 kolmandale kohale 50 meetri seliliujumises.  Peale seda toimunud poiste (2004a ja nooremad) samal distantsil võitis Jako Joosep Viirpuu kuldmedali ajaga 44,53. Samal alal tegi etapi esimese stardi Georg Põld, kes võistles endast kaks aastat vanematega, kuid sellegipoolest sai kõrge 11. koha ajaga 50,55. Felicia Talamanov ujus end 50 meetris liblikas teisele kohale ajaga 46,94 – vanuseklassiks tüdrukud 2004. aastal ja hiljem sündinud.

P 2004 100m kompleksujumises näitas head vormi Jako Joosep Viirpuu, kes 1.40,59-ga saavutas teise koha, Georg Põld oli 8. ajaga 1.55,31. Samal distantsil tüdrukute seas (2004a ja nooremad) tulid Felicia Talamanov ja Margareta Jagomägi vastavalt teisele ja kolmandale kohale aegadega 3.44,60 ning 3.55,45. 200m poiste (2004 ja nooremad) kompleksujumises oli hõbemedali vääriline Carlos Tults, kelle lõpuajaks võeti 3.06,69.

Võistluse ühel viimasel alal – 400m vabalt – oli tüdrukute seas ainult üks julge proovija, kelleks osutus meie kooli õpilane Anni Koov, läbides distantsi tubli 7.44,44-ga ning autasuks kuldmedal. 

Kalevi Ujumiskooli õpilaste tulemusi:

Kaspar Verner Puusta
P2004 50m vabalt 9. koht ajaga 43,94
P2004 50m selili 31. koht ajaga 1.02,63

Tony Langebraun
P2004 50m vabalt 14. koht ajaga 48,00
P2004 50m selili 10. koht ajaga 50,34

Artemi Smošljajev
P2004 50m vabalt 16. koht ajaga 49,47
P2004 50m selili 19. koht ajaga 55,53

Romet Andreas
P2004 50m vabalt 19. koht ajaga 50,07
P2004 50m selili 21. koht ajaga 56,84

Paul Pärtel Vellerind
P2004 50m vabalt 24. koht ajaga 55,32
P2004 50m selili 32. koht ajaga 1.03,00

Gregor Sirendi
P2004 50m vabalt 28. koht ajaga 58,25
P2004 50m selili 24. koht ajaga 58,84

Margareta Jagomägi
T2004 50m vabalt 9. koht ajaga 44,04

Liilia Tõnisson
T2004 50m vabalt 13. koht ajaga 46,19

Anni Koov
T2004 50m vabalt 14. koht ajaga 46,38

Anna Udras 
T2004 50m vabalt 15. koht ajaga 46,75
T2004 50m liblikat 9. koht ajaga 1.07,56
Anna-Magdalena Peterson
T2004 50m vabalt 17. koht ajaga 54,10
T2004 50m liblikat 11. koht ajaga 1.16,07

Aljona Plešakova
T2004 50m vabalt 18. koht ajaga 54,69
T2004 50m liblikat 12. koht ajaga 1.17,93

Pille-Riin Klaassen
T2004 50m vabalt 19. koht ajaga 57,66
T2004 50m liblikat 10. koht ajaga 1.08,81

Gregor Sööt
P2003 50m vabalt 12. koht ajaga 43,43
P2003 50m liblikat 12. koht ajaga 59,50

Mattias Hännikainen
P2003 50m vabalt 13. koht ajaga 44,44

Kristjan Pärn
P2003 50m vabalt 14. koht ajaga 45,53

Hugo Nigols
P2003 50m vabalt 15. koht ajaga 46,19
P2003 200m kompleksi 5. koht ajaga 4.01,26

Siim Suiste
P2003 50m vabalt 16. koht ajaga 46,50
P2003 50m liblikat 15. koht ajaga 1.04,37

Romet Tristan Tamm
P2003 50m vabalt 18. koht ajaga 47,47
P2003 50m liblikat 17. koht ajaga 1.09,50

Alex Podšibjakin
P2003 50m vabalt 20. koht ajaga 47,96
P2003 50m liblikat 13. koht ajaga 1.00,18

Mart Sarnet
P2003 50m vabalt 21. koht ajaga 48,25

Mark Bondar
P2003 50m vabalt 25. koht ajaga 53,48
P2003 50m liblikat 16. koht ajaga 1.06,97

Taaniel Veske
P2004 50m selili 23. koht ajaga 58,84

Kõiki Noored Tähed II etapi tulemusi saab näha SIIT