Vali sobiv eratreeningu pakett

Kalevi Ujumiskool pakub eratreeninguid lastele ja täiskasvanutele. Võimalus on valida kolme erineva paketi vahel. Treeninguid viivad läbi professionaalse väljaõppe ja vastavat kutsetunnistust omavad Kalevi Ujumiskooli treenerid.

UJUMISE ERATREENING

45
Eratreening treeneriga on eelkõige soovitatav lastele ja täiskasvanutele, kes soovivad ujumist õppida alates algtasemest. Treener määrab esimesel tunnil oskustaseme ning koostab vastavalt sellele treeningplaani. Koos treeneriga õpite kõik ujumiseks vajalikud oskused. Järjepidevaks arenguks soovitame treeningul käia 1-3× nädalas. Hinnale lisandub ujula sissepääsupilet osalejale ja vajadusel ka treenerile.
  • Sulle sobival ajal

UJUMISE 12×TREENINGKAVA

60
12× treeningkava sobib eelkõige nendele, kes soovivad enda ujumistreeningutele vaheldust. Ujumine võib kohati olla väga nüri spordiala, eriti kui päevast päeva ujuda täpselt samamoodi. Treener koostab Sinu soovidele tuginedes väljakutsuva ja põneva treeningkava. Soovitatav neile, kes suudavad ühel treeningul ujuda vähemalt 2000 meetrit.
  • Läbimõeldud treeningkava
POPULAARNE

UJUMISE ERATREENING ja 12×TREENINGKAVA

95
Esimesel treeningul määrab treener oskused ja tehnilised teadmised. Seejärel koostab ta 12× erinevat treeningkava, mis aitavad Sul muutuda paremaks ujujaks. Soovitatav neile, kes suudavad ujuda treeningul vähemalt 1000-2000 meetrit. Hea valik ka triatloniks valmistujatel, kus treener iga 12× treeningu järel vaatab üle Sinu tehnika ja koostab arenguks vajaliku treeningkava. Hinnale lisandub esimese treeningu ujula sissepääsupilet osalejale ja vajadusel ka treenerile.
  • Sulle sobival ajal
  • Läbimõeldud treeningkava
KIRJUTA MEILE

Soovid veel personaalsemat lähenemist?

Võtame Sinuga 24h tunni jooksul ühendust ja leiame parima võimaliku lahenduse.
JULGELT VETTE