Registreerimise abi

Kõigil Kalevi Ujumiskooli tulevaste õpilaste esindajatel tuleb registreerida end vemi.ee portaalis.

Läbi antud portaali hakkavad laekuma Ujumiskooli õppemaksuarved ning samuti jõuab info tuludeklareerimise kohta Maksu- ja Tolliametisse.

Lisaks arvete laekumisele saab esindaja hakata läbi portaali vaatama lapse kohalkäimist treeningutel – uuendus toimub nädalaselt.

Sisene VEMI keskkonda.

Kursustele registreerimise juhend:

1. Olles VEMI leheküljel, tuleb alustuseks lapsevanemal end registreerida kasutajaks, vajutades “Registreeru kasutajaks”. (Kui olete juba kasutaja, vaadake punktist nr 5)

2. Olles täitnud kõik vajalikud väljad ja vajutades nuppu “Registreeri”, saadetakse automaatselt Teile e-postile kinnitav kiri, millega saate oma konto aktiveerida. Võimalik on teha registreerimine ka Facebook kontoga.

3. Olles aktiveerinud enda konto, saadetakse Teile uus kiri, mis sisaldab salasõna, millega Te saate siseneda VEMI keskkonda.

4. Sisenedes VEMI keskkonda, peate alajaotusest “Seaded” valima “Minu Andmed” ning need täitma. Järgmisena saate lisada enda lapse (laste) andmed ning ka need kinnitada. Samuti saate vahetada oma salasõna meelepärasema vastu.

5. Selleks, et sõlmida leping, tuleb klikata alajaotusele “Minu lepingud”. Otsingu kasti tuleb hakata kirjutama “Kalevi Ujumiskool” nime ning tuleb klikata otsingu poolt pakutaval MTÜ Kalevi Ujumiskoolil. Seejärel saate tutvuda lepingu tekstiga ja selle läbi vaadanuna teha linnukesed laste ette, keda soovite registreerida ja vajutada nuppu “Nõustun tingimustega ja liitun”.

6. Seejärel tekib lehele lapse andmete taha kaks uut valikut: ujula ja treeningrühm. Valige sobiv ujula (Inglise Kolledži või Tabasalu Spordikompleksi ujula – vastavalt kursuse toimumiskohale) ning lõpuks ka treeningrühm. Tehke lapse nime ees olevasse kasti linnukene ning vajutage nuppu “Kinnitan lepingu muudatused”.

7. Registreerimine õnnestus ning Teile saadetakse samal või järgmisel päeval registreerimise kinnitus e-mailile. Kui selle aja jooksul pole kirja tulnud, siis palun võtke ühendust meiega info@ujumiskool.ee

NB! Kui kursus on täis, anname me seda teada kohe oma kodulehel. Kui järsku see jäi märkamata, siis VEMI keskkonnas on täis kursuse taga sellekohane teave.

Probleemide tekkimisel VEMI keskkonnas võtke ühendust e-kirja teel tugi@vemi.ee
Ülejäänud küsimustega palun pöörduge info@ujumiskool.ee