Eesti lühiraja meistrivõistlustel stardib 45 Ujumiskooli õpilast

• 20.12.2017

Homme algavad Sõle ujulas 25. korda toimuvad Eesti lühiraja meistrivõistlused ning Kalevi Ujumiskoolist on võistlustulle minemas lausa 45 ujujat. Lisaks täiskasvanutele jagatakse medaleid ka juunioride ja noorte arvestuses.

Ujumiskooli liidriks on meie viimaste aastate parim ujuja, kuid nüüd rohkem treeneritööle keskenduv Martin Liivamägi. Ta stardib 100- ja 200 meetri kompleksujumises ning saame näha milleks meie vanameister suuteline on. Häid tulemusi täiskasvanute klassis läheb kahtlemata tegema ka Frank Johan Ojarand, kes eelmistel aastatel on võitnud mitmeid medaleid.

Naistest asub medaleid jahtima Kristina Maria Jaamul ning neid eelkõige rinnuliujumise distantsidel. Noorte vanuseklassis on Jan Joonas Viirpuu ja Nikita Pisarenko kahtlemata mitmete medalite nõudlejad. Loodetavasti suudavad ujujad koos enda treeneritega vormi ajastada hästi ning soovime kõikidele palju edu ja kiiret vett.

Kalevi Ujumiskooli esindavad Eesti lühiraja meistrivõistlustel: Kristjan Adamson, Lars Sebastian Antoniak, Georg Filippov, Mark Iltsisin, Trevor Kägo, Adrian Alexander Kargin, Aleksander Kirs, Patrick Kokk, Rasmus Kovask, Mattias Kaspar Krolov, Tanel Laane, Martin Liivamägi, Sander Mäekivi, Markus Marandi, Frank Johan Ojarand, Nikita Pisarenko, Ranel Rannik, Miguel Rohula Reis, Georg Salomon, Daniil Svistunov, Kirill Tšalov, Carlos Tults, Ragmar Valliste, Taaniel Veske, Jako Joosep Viirpuu, Jan Joonas Viirpuu, Mark Tomi Wilhelm Vompa, Mariangela Boitsuk, Kristina Maria Jaamul, Margareta Jagomägi, Susannah Kaul, Pille-Riin Klaassen, Kirke Penter, Kaisa Pollisinski, Kertu Pollisinski, Kertu-Triin Roosmann, Polina Rozova, Saskia Saarleht, Rahel Sisas, Felicia Talamanov, Liilia Tõnisson, Marie Toompuu, Emma Uusküla, Jette Viik, Charlotta Vilsar.

Võistluste stardiprotokolli leiate SIIT: