Baltimaade meistrivõistlustel stardib 19 kalevlast

• 31.03.2017

Täna, 31. märtsil, algavad Riias Baltimaade meistrivõistlused kus ligi 400 osavõtjaga võistlusel osaleb ka 19 Kalevi Ujumiskooli ujujat.

Eelmisel aastal saavutas Ujumiskooli esiujuja Martin Liivamägi Baltimaade meistrivõistlustel kolm medalit. Toona oli ta võidukas 200 m kompleksujumises ning saavutas hõbemedalid 50 m rinnuli- ja 200 m vabaltujumises. Tänavu läheb mees starti vaid 50 m- ja 100 m rinnuliujumises. Siiski on Liivamägi näol tegemist koondise ühe esinumbrina nendel distantsidel, pikemal rinnulidistantsil on ta ka Eesti hooaja tippmargi valdaja ajaga 1.02,84.

Möödunud aastal suutis nii Eesti täiskasvanute- kui ka noorte koondis saavutada üldvõidu. Eestist on Riiasse sõitmas üle 160 ujuja. Igal alal toovad koondisele punkte riigi kaks kõige kiiremat ujujat.

Kalevi Ujumiskoolist on võistlustules Martin Liivamägi, Markus Marandi, Adrian Alexander Kargin, Kristjan Adamson, Aleksander Kirs, Ragnar Koplimaa, Daniil Svistunov, Kristjan Kadarik, Georg Salomon, Jan Joonas Viirpuu, Carl-Joseph Suuroja, Aleksander Hodanjonok, Sandra Tammiste, Jette Viik, Kirke Pollisinski, Kirke Penter, Kelli Marie Missik, Eva Lotta Penjam, Katariina Mäll.

Võistluste stardiprotokolli leiad SIIT:

Tulemused hakkavad laekuma SIIA: