Vasaku veeru navigatsioon

 

Eesti Meistrivõistlused

emvJuuni viimasel nädalal Tartus toimunud Eesti Meistrivõistlustel oli Kalevi Ujumiskoolist võistlustules 29 ujujat. 

 

 

 

Täiskasvanutest said Eesti Meistrivõistlustel medalid kaela: 
Andres Olvik 
1.koht 200m selili (2.06,41) 
1.koht 100m selili (58,17) 
3.koht 100m liblikat (57,68) 
Vadim Romanov 
1.koht 50m rinnuli (29,93) 
1.koht 200m rinnuli (2.22,23) 
2.koht 100m rinnuli (1.04,30) 
Johan Rohtla 
2.koht 200m selili (2.11,00) 

Kusjuures Andres Olvik võitis 100m ja 200m selilidistantsi 9.aastat järjest! 

Samuti saadi Eesti Meistrivõistluste poodiumikohad meeste teateujumistes: 
1.koht 4x50m kombineeritud (Andres Olvik, Vadim Romanov, Daniel Pälling, Oleg Solovjov
1.koht 4x100m kombineeritud (Andres Olvik, Vadim Romanov, Daniel Pälling, Oleg Solovjov) 
3.koht 4x100m vabalt (Marcus Juksar, Oleg Solovjov, Johan Rohtla, Sten Olavi Lember

Juunioridest ja noortest näitasid väga häid tulemusi: 
Daniel Pälling 
1.koht 50m liblikat (26,51) 
1.koht 100m liblikat (59,64) 
Lika Kudrjasova 
2.koht 200m liblikat (2.45,99) 
3.koht 400m kompleksi (5.41,34) 
Christian Oliver Palvadre 
2.koht 50m liblikat (27,63) 
2.koht 200m liblikat (2.22,08) 
2.koht 100m liblikat (1.01,23) 
Nikita Udalov 
2.koht 50m rinnuli (32,58) 
Jüri Kristjan Käen 
2.koht 400m kompleksi (5.10,56) 
3.koht 200m rinnuli (2.41,14) 
Elena Kristin Käen 
3.koht 200m vabalt (2.21,30) 
Sten Olavi Lember 
3.koht 100m rinnuli (1.13,09) 

Teateujumistes suutsid meie noored tüdrukud välja ujuda 5 poodiumikohta. Kõik distantsid ujuti koosseisus Hanna-Lotta Neisalu, Kärt Nigols, Riine Heinsalu, Olesja Kostenko
2.koht 4x100m vabalt 
2.koht 4x200m vabalt 
2.koht 4x50m vabalt 
3.koht 4x50m kombineeritud 
3.koht 4x100m kombineeritud 

Juuniorid neiud koosseisus Lika Kudrjasova, Riin Praks, Doris Martinen ja Elena Kristin Käensaid medalid kaela kahel alal: 
3.koht 4x50m kombineeritud 
3.koht 4x50m kombineeritud 

Juuniorid poisid ei jäänud tüdrukutele alla ja jõudsid samuti kahel korral poodiumile: 
1.koht 4x50m kombineeritud (Sten Lember, Marcus Juksar, Christian Palvadre, Vladislav Zubel
2.koht 4x100m kombineeritud (Sten Lember, Jüri Kristjan Käen, Christian Palvadre, Marcus Juksar)