Eesti meistrivõistluste avapäeval võideti medaleid ja näidati häid tulemusi

• 26.06.2018

Esmaspäeval algasid Tartus Aura ujulas kolm päeva kestvad Eesti meistrivõistlused. Võistluste avapäeval võitsid Kalevi Ujumiskooli õpilased seitse medalit.

Paraujumise klassis tuli 50 meetri vabaltujumises Eesti meistriks Susannah Kaul, kes triumfeeris ajaga 29.97. Poodiumi kõige kõrgemale astmele kerkis ka Emma Uusküla, kes jäi juunioride vanuseklassis löömatuks 100 m liblikujumises saades ajaks 1.06,79. Absoluutklassis oli Uusküla saagiks viies koht.

Kahel korral astus poodiumile Adry Kasemets, kes saavutas noorte vanuseklassis hõbemedali 100 m rinnuli- ja pronksmedali 200 m kompleksujumises. Ajad vastavalt 1.18,51 ja 2.36,88. Juunioride vanuseklassi pronksmedali teenis 100 m rinnuliujumises Kirke Penter, kes puudutas finišiseina ajaga 1.22,74.

Noorte arvestuses ujus ennast kahel korral hõbemedalile Nikita Pisarenko. Ta tegi kaks väga head esitust läbides 400 m vabalt ajaga 4.18,84 ja 200 m kompleksi tulemusega 2.17,70.

Avapäeval oli napikaid poodiumilt väljajäämisi, ujuti rohkelt isiklikke rekordeid ning mis kõige tähtsam nauditi võistlust. Kaks päeva võistlusi on veel ees ootamas, julgelt edasi!

PS! Eesti MV fotoalbumit vaata meie Facebooki lehelt.

Kõik tulemused leitavad SIIT: