Homme algavad Baltimaade meistrivõistlused

21.04.2016

Homme algavad Tallinnas Kalev Spa ujulas Baltimaade meistrivõistlused, millest võtavad osa ka mitmed Ujumiskooli õpilased.

Meestekoondise üheks liidriks on Martin Liivamägi, kes stardib neljal individuaalsel distantsil. 27-aastane ujuja stardib enda põhialadel 200 m kompleksujumises ja 100 m rinnuliujumises. Lisaks veel on ta enda repertuaari võtnud 50 m rinnuliujumise ja 200 m vabaltujumise.

Tess Grossmann on naistekoondise üks liidreid. Neiu on stardis 50 m- ja 100 m vabaltujumises, mis on tema põhialadeks. Lisaks üritab ta Eestile võidupunktid tuua 50 m liblikujumises.

Ka mitmed nooremad Ujumiskooli õpilased on tulemas homme starti, et anda endast parim sh Katariina Mäll, Eva Lotta Penjam, Jan Joonas Viirpuu, Carl Joseph Suuroja, Eero Ääremaa.

Stardiprotokolli leiad SIIT: