Homme algavad Baltimaade meistrivõistlused

• 21.04.2016

Homme algavad Tallinnas Kalev Spa ujulas Baltimaade meistrivõistlused, millest võtavad osa ka mitmed Ujumiskooli õpilased.

Meestekoondise üheks liidriks on Martin Liivamägi, kes stardib neljal individuaalsel distantsil. 27-aastane ujuja stardib enda põhialadel 200 m kompleksujumises ja 100 m rinnuliujumises. Lisaks veel on ta enda repertuaari võtnud 50 m rinnuliujumise ja 200 m vabaltujumise.

Tess Grossmann on naistekoondise üks liidreid. Neiu on stardis 50 m- ja 100 m vabaltujumises, mis on tema põhialadeks. Lisaks üritab ta Eestile võidupunktid tuua 50 m liblikujumises.

Ka mitmed nooremad Ujumiskooli õpilased on tulemas homme starti, et anda endast parim sh Katariina Mäll, Eva Lotta Penjam, Jan Joonas Viirpuu, Carl Joseph Suuroja, Eero Ääremaa.

Stardiprotokolli leiad SIIT: