Kalevi Ujumiskooli stardib Eesti karikavõistlustel Tartus

• 16.03.2018

Sellel nädalavahetusel peetakse Tartus Aura ujulas tänavused Eesti karikavõistlused. Kõrgete kohtade nimel hakkab heitlema ka 16-liikmeline Kalevi Ujumiskooli koondis.

Võistluste reglement näeb ette, et iga võistkond saab välja panna 16-liikmelise võistkonna ning iga liige võib startida maksimaalselt neljal individuaalsel distantsil. Tänavu on Ujumiskooli eest vette hüppamas 5 mees- ja 11 naisujujat.

Eelmisel aastal saavutasime võistkondlikult neljanda koha, kuid tänavu ei osale näiteks juba karjääri lõpetanud Martin Liivamägi ja Frank Johan Ojarand. Kuigi oleme nooremapoolse koosseisuga võistlustules, siis üritame mõõduvõttu nautida ning anda endast parima igal distantsil ja meetril!

Kalevi Ujumiskooli koosseis 2018. aasta Eesti karikavõistlustel: Kristjan Adamson, Georg Filippov, Daniil Svistunov, Aleksander Kirs, Markus Marandi, Mariangela Boitsuk, Kristina Maria Jaamul, Susannah Kaul, Kelli Marie Missik, Kirke Penter, Kertu-Triin Roosmann, Felicia Talamanov, Liilia Tõnisson, Marie Toompuu, Emma Uusküla, Jette Viik.

Eesti karikavõistluste stardiprotokoll

Eesti karikavõistluste Live-tulemused