Naaseme edukatelt Eesti meistrivõistlustelt medalite, isiklike rekordite ja hea tujuga

• 28.06.2018

Kolmapäeval lõppesid tänavused Eesti meistrivõistlused ning Kalevi Ujumiskooli õpilased naasevad medalite, isiklike rekordite ja hea tujuga.

Meie kõige edukam ujuja tänavustel võistlustel oli Nikita Pisarenko, kes krooniti Eesti täiskasvanute meistriks 1500 meetri vabaltujumises. Lisaks pälvis Pisarenko kaks Eesti noorte meistritiitlit (1500m vabalt/400m kompleksi) ja kaks hõbedast medalit (400m vabalt/200m kompleksi).

Susannah Kaul tegi paraujumise klassis puhta töö võites kõik kolm võimalikku kuldmedalit. Ta triumfeeris 50 m vabalt-, selili- ja liblikujumises ning tuli seega Tartus kolmekordseks Eesti meistriks.

Juunioride vanuseklassis oli heas hoos Emma Uusküla, kes võitis kaks kuldmedalit. Ta jäi konkurentidele püüdmatuks 100 m liblik- ja 200 m rinnuliujumises. Medalisaak oleks võinud Emmal olla veelgi suurem, aga kahjuks ta viimasel võistluspäeval osaleda ei saanud. Jette Viik võitles endale hõbemedali 400 m kompleksujumises ja Kirke Penter pronksise autasu 100 m rinnuliujumises.

Vägagi edukaks kujunes võistlus Adry Kasemetsa jaoks, kes võistles noorte klassis. 100 m rinnuliujumises sai Kasemets kaela hõbemedali ning 200 m kompleks- ja rinnuliujumises pronksmedali. Meie naisjuuniorid pälvisid teateujumistes kolm kuldmedalit. Poodiumi kõige kõrgemale astmele astusid nad 4×100 m kombineeritud-, 4×100 m vabalt- ja 4×200 m vabalt teateujumise eest.

Palju õnne kõikidele medalivõitjatele ning ka kõikidele nendele, kes püstitasid isiklikke rekordeid!

PS! Vaata Eesti meistrivõistluste fotoalbumit meie Facebooki lehel

Kõik tulemused leiad SIIT: