Noortesarja finaali ujus ennast 18 Ujumiskooli õpilast

• 25.04.2018

Tänavuse hooaja kõik kolm Noortesarja etappi on peetud ning selgunud on ka pääsejad finaalvõistlusele, mis toimub 2. juunil Keila Tervisekeskuses.

Kalevi Ujumiskoolist pääses Noortesarja finaali 18 ujujat erinevates vanuseklassides. Kolme peetud etapiga tänavusel hooajal suutsime poodiumile astuda lausa 52 korral. Finaalvõistlusele pääsesid iga ala 16 kõige kiiremat ning 400 meetristel distantsidel kaheksa kõige nobedamat.

Kalevi Ujumiskoolist finaali pääsenud ujujad: Marleen Akkermann, Lars Sebastian Antoniak, Mariangela Boitšuk, Georg Filippov, Mark Iltšišin, Trevor Kägo, Oliver Piller, Georg Põld, Kertu Pollisinski, Arti Pukk, Ranel Rannik, Felicia Talamanov, Liilia Tõnisson, Marie Toompuu, Carlos Tults, Taaniel Veske (seoses vigastusega ei stardi), Jako Joosep Viirpuu, Charlotta Vilsar.

Noortesarja finaali juhendi leiad SIIT: