Põhjamaade meistrivõistluste avapäeval pääses finaali Ojarand

• 09.12.2016

Täna algasid Taanis Koldingis Põhjamaade meistrivõistlused, kus lööb kaasa ka neli Ujumiskooli õpilast. Avapäeval oli edukaim Frank Johan Ojarand, kes pääses finaali.

Ojarand kes võistleb täiskasvanute klassis pääses finaali 200 m kompleksujumises ajaga 2.04.87. Edasipääs finaali tuli üle noatera, sest tema aeg oli eelujumiste kaheksas.

Kahjuks ükski Ujumiskooli naisujuja finaali ei pääsenud. Kaire Indriksoni hoolealune Katariina Mäll saavutas parimana 11. koha 100 m seliliujumises ajaga 1.06,48. Isiklik rekord jäi neiul ligi pooleteise sekundi kaugusele. Kirke Pollisinski oli stardis 200 m kompleksujumises kus tulemuseks ujus 2.25,44 ning lõppkohaks 13. koht.

Kaks starti avapäeval tegi Kristina Maria Jaamul. 100 m rinnuliujumises saavutas ta 13. koha ja 200 m kompleksujumises Pollisinski järel 14. koha. Ajad olid vastavalt 1.14,46 ja 2.28,15.

Õhtused finaalid algavad Eesti aja järgi kell 18:30.