Põhjamaade meistrivõistluste teisel päeval pääses finaali kolm Ujumiskooli õpilast

• 12.12.2015

Põhjamaade meistrivõistlused Norras Bergenis jätkuvad ning täna hommikul toimunud eelujumistes tegid mitmed Ujumiskooli ujujad südikaid ujumisi.

Eile, 200 m kompleksujumises finaali pääsenud, Frank Johan Ojarand tegi seda jälle ning pääses täna 400 m kompleksujumises finaali ajaga 4.29.99. Edasipääsu finaali kindlustas ta kuuenda ajaga.

Üllatuse pakkus meile ka seliliujuja Katariina Mäll. Neiu parandas 50 m seliliujumises enda isiklikku rekordit üle sekundi ning pääses viimasena kaheksandana õhtusesse finaali. Mäll sai kirja tulemuse 29.57.

Finaali pääses ka Kristina Maria Jaamul ning seda 50 m rinnuliujumises. Jaamul püstitas ajaga 33.84 uue isikliku rekordi ning oli selle ajaga eelujumiste seitsmes naine.

Kirke Pollisinski parandas 400 m kompleksujumises enda isiklikku rekordit 3-sekundiga ning ajaga 5.19.77 saavutas ta 15. koha.