Tartus toimunud rahvusvahelisel ujumisvõistlustel võideti medaleid

• 12.02.2018

Möödunud nädalavahetusel toimus Tartus Aura ujulas rahvusvaheline ujumisvõistlus Madwave Challenge. Võistlustel osales enam kui 500 ujujat viiest erinevast riigist ja kohal olid ka Kalevi Ujumiskooli õpilased.

Suurepärase isikliku rekordi 100 meetri seliliujumises ujus Mark Iltsisin, kes läbis pikas basseinis toimunud mõõduvõtul distantsi ajaga 1.10,31. Endast kaks aastat vanemate poistega rinda pistnud Iltsisin saavutas selle ajaga hõbemedali.

Samuti 2004 s.a ja nooremate seas võistelnud Georg Filippov astus ka poodiumi teisele astmele. Ta tegi südika esituse 100 meetri vabaltujumises ujudes esmakordselt alla minuti saades ajaks 59.68. Pronksmedali väärilise ujumise tegi Jan Joonas Viirpuu (2002-2003 s.a), kes lõpetas kolmandana 100 m seliliujumises tulemusega 1.05,12.

Lisaks ujusid Ujumiskooli õpilased palju isiklikke rekordeid ning olid nii mõnelgi alal väga lähedal medalitele.

Kõik tulemused leiad SIIT: