Ujumiskooli õpilased tegid häid esitusi “Kõik Meie Pardikesed” finaalvõistlusel

• 20.05.2017

Täna, 20.05, toimus Keilas võistlussarja Kõik Meie Pardikesed finaalvõistlus. Tehti mitmeid suurepäraseid esitusi ning võideti ka kamaluga medaleid.

Suurepärases hoos oli Mark Ilitsisin (2006 s.a) kes pälvis kolm kuldmedalit enda vanuseklassis. Ta saavutas kindla võidu 50 m vabaltujumises ajaga 28.95 jättes lähimad konkurendid ligi pooleteise sekundi kaugusele. Võidumarssi jätkas Ilitsisin 50 m selili- (34.27) ja 50 m liblikujumises (32.54). Lisaks pälvis noor ujuja veel kaks hõbemedalit mille ta saavutas 50 m rinnuli- ja 100 m kompleksujumises.

Ilitsisini eakaaslane Trevor Kägo aitas klubikaaslasel teha Ujumiskooliga puhta töö 2006 s.a noormeeste hulgas. Ta võitis 50 m rinnuliujumise ajaga 39.30 ja oli parim 100 m kompleksujumises tulemusega 1.14,91. Georg Põld aitas 50 m rinnuliujumises kindlustada kolmikvõidu lõpetades pronksmedalil ajaga 42.40.

2008 sünniaasta poiste seas tõusis poodiumi teisele astmele Hans Kristian Prants, kes pidi selle jaoks enda 50 m seliliujumise isiklikku rekordit parandama pea kaks sekundit ja lõppajaks fikseeriti tal 43.99.

Kõige nooremate poiste hulgas oli heas hoos Ragnar Kalvet (2009 s.a ja nooremad). Ta triumfeeris 25 m vabaltujumises ajaga 18.97 ning saavutas pronksise autasu 25 m seliliujumises tulemusega 22.35.

Võimsa punkti panid Ujumiskooli ujujad võistlustele viimase alana kavas olnud teateujumisega. Ines Elisabeth Raidma, Elsa-Hirte Epner, Kägo ja Iltsisin saavutasid alavõidu pingelises teateujumises kus tüdrukud ujusid 25 m vabalt ja noormehed 50 m vabalt.

Võistlustel näitasid veel head minekut: Inger Kullerkann, Mihkel Abner, Karl Jakob Jakobi, Kristelle Keskla, Annabel Lepik, Triin Mäekivi, Airon Pajula, Rudolf Suharov, Charlize Talamanov, Mirtel Nagel.

Kõik tulemused leiad SIIT: