Võistlussarja “Kõik Meie Pardikesed” III etapil võideti medaleid

• 03.04.2017

Möödunud pühapäeval, 2. aprillil, toimus Keila Tervisekeskuses võistlussarja “Kõik Meie Pardikesed” III etapp. Ujumiskooli ujujad olid samuti kohal ning koju naaseti taaskord medalitega.

Kuldmedalini jõudsid kolm ujujat. Kõige nooremate poiste konkurentsis (2009 s.a ja nooremad) oli 25m vabaltujumises võidukas Ragnar Kalvet. Ta läbis distantsi uue isikliku rekordiga 18.93. Pronksmedali sai Kalvet kaela 25m seliliujumises kus stopper näitas aega 23.26.

Kuldmedalini jõudsid ka vabariigi kaks parimat ujujat 2006 s.a poiste seas. Mark Iltsisin oli parim 100m kompleksujumises (1.14,05) ja Trevor Kägo esimene 50m rinnuliujumises (39.46). Mõlemad noormehed vahetasid vastavalt alale poodiumi astet saavutades üksteise järel hõbemedalid.

2007 s.a noormeeste hulgas sai 50m rinnuliujumises pronksmedali Martin Alexandros Limperatos. Aasta nooremate poiste hulgas oli edukas Hans Kristian Prants, kes jõudis pronksise medalini 50m seliliujumises.

Ujumiskooli eest hüppasid Keilas veel vette ja tegid tublid tulemused: Mihkel Abner, Kaspar Alvin, Karmo Aring, Marian Beljaeev, Elsa-Hirte Epner, Ingo Jagomägi, Karl Jakob Jakobi, Marten-Mattias Jõgila, Kertu Eliis Kangru, Hanna-Liisa Kase, Marek Keba, Helene Kelli, Kristelle Keskla, Rebecca Kreek, Karl Kuldkepp, Inger Kullerkann, Karmen Kutsar, Aaron Läänesaar, Gren Laht, Roco Laht, Richard Lebrecht, Annabel Lepik, Mai Leppik, Robert Maasik, Triin Mäekivi, Ronja Marjapuu, Laura-Lota Melih, Mattias Mell, Kristin Meltsar, Mirtel Nagel, Robin Nikolajev, Rasmus Oks, Mari Ottesson, Raul Ottesson, Tormi Paananen, Airon Pajula, Teele Pallas, Karola Pank, Aaron Peebo, Martin Pennanen, Kaur Penter, Mark Pilv, Georg Põld, Kristjan Puidet, Arti Pukk, Ines Elisabeth Raidma, Romeo Reimand, Karl Robert Reps, Marianne Ristimägi, Oskar Roomet, Rasmus Roosve, Perla Chantelle Salman, Rudolf Suharov, Charlize Talamanov, Eva-Lota Tiisma, Paul Hendrik Tõnismäe, Renar Velav, Mia Adriana Viilup, Andre Zahharov.

Kuue parima hulka pääsenud ujujad:
1. koht – Ragnar Kalvet – 25m vabalt – 18.93
1. koht – Mark Iltsisin – 100m kompleksi – 1.14,05
1. koht – Trevor Kägo – 50m rinnuli – 39.46
2. koht – Trevor Kägo – 100m kompleksi – 1.14,23
2. koht – Mark Iltsisin – 50m rinnuli – 42.35
3. koht – Martin Alexandros Limperatos – 50m rinnuli – 49.07
3. koht – Ragnar Kalvet – 25m selili – 23.26
3. koht – Hans Kristian Prants – 50m selili – 45.87
4. koht – Arti Pukk – 50m vabalt – 36.03
4. koht – Inger Kullerkann – 50m selili – 49.66
6. koht – Airon Pajula – 50m rinnuli – 50.03