Vasaku veeru navigatsioon

 

Tulemused

2016-2017 hooaeg

 

Kõik Meie Pardikesed finaal 20.05.2017 Keila Tervisekeskus

Finis Cup 13.-14.05.2017 Tartu

Kalevi Ujumiskooli kontrollvõistlus 27.04.2017 Kalev SPA 50 m bassein

XII Tartu Kevad 15.-16.04.2017 Tartu

EUL Noortesarja III etapp 07.04.2017 Keila Tervisekeskus

Kõik Meie Pardikesed III etapp 02.04.2017 Keila Tervisekeskus

Laste Karikas III etapp 01.04.2017 Sillamäe

Baltimaade Meistrivõistlused 31.03.-01.04.2017 Riia, Läti

Kaunas Mayer’s swim cup 24.-25.03.2017 Kaunas, Leedu

Tartu Tähed III etapp 19.03.2017 Tartu

Kalevi Ujumiskooli pardikeste kontrollvõistlus 15.03.2017 Tabasalu

Räimeralli III etapp 12.03.2017 Tartu

Sajaste mitmevõistlus 10.-11.03.2017 Pärnu

Kalevi Ujumiskooli pardikeste kontrollvõistlus 10.03.2017 Kalev SPA 25 m bassein

Eesti Karikavõistlused ujumises 03.-04.03.2017 Kalev SPA 50 m bassein

Laste Karikas II etapp 25.02.2017 Sillamäe

Kalevi Ujumiskooli kontrollvõistlus 23.02.2017 Kalev SPA 50 m bassein

Staier 18.02.2017 Sillamäe

Madwave Challenge 11.-12.02.2017 Tartu

EUL Noortesarja II etapp 04.02.2017 Keila Tervisekeskus

Kõik Meie Pardikesed II etapp 22.01.2017 Keila Tervisekeskus

Audentese Karikas 21.01.2017 Audentese 25 m bassein

Räimeralli II etapp 15.01.2017 Tartu

Nelja ala mitmevõistlus 13.-14.01.2017 Pärnu

Kalevi Ujumiskooli aastalõpuvõistlus 22.12.2016 Kalev SPA 25 m bassein

XXIV Eesti Lühiraja Meistrivõistlused ujumises 17.-19.12.2016 Kalev SPA

Kalev-Daugava sõpruskohtumine 09.-10.12.2016 Kalev SPA

Kalevi Ujumiskooli pardikeste kontrollvõistlus 07.12.2016 Tabasalu

Aura Open Cup 26.-27.11.2016 Tartu

Kõik Meie Pardikesed I etapp 13.11.2016 Keila Tervisekeskus

Laste Karikas I etapp 12.11.2016 Keila Tervisekeskus

Kalev Open 10.-11.11.2016 Kalev SPA 25 m bassein

EUL Noortesarja I etapp 05.11.2016 Keila Tervisekeskus

Kalevi Ujumiskooli pardikeste kontrollvõistlus 04.11.2016 Kalev SPA 25 m bassein

Tallinna MV mitmevõistluses 20.-21.10.2016 Nõmme ujula

Räimeralli I etapp 16.10.2016 Tartu

Kalevi Ujumiskooli MV Pikamaaujumises 06.-08.10.2016 Kalev SPA 50 m bassein

Pärnu ujumisklubi UCA pikamaaujumise võistlus 23.09.2016 Pärnu

Kalevi Ujumiskooli kontrollvõistlus 29.09.2016 Kalev SPA 50 m bassein

 

2015-2016 hooaeg

 

97. Eesti Meistrivõistlused ujumises 17.-19.06.2016 Kalev SPA

Räimeralli finaal 12.06.2016 Tartu

Kalevi Ujumiskooli Hooajalõpuvõistlus 50 m basseinis 11.06.2016 Kalev SPA

Kalevi Ujumiskooli Hooajalõpuvõistlus 25 m basseinis 11.06.2016 Kalev SPA

Keila Cup XV 04.06.2016 Keila Tervisekeskus

Laste Karikas finaal 29.05.2016 Sillamäe

EUL Noortesarja finaal 28.05.2016 Keila Tervisekeskus

Kõik Meie Pardikesed finaal 22.05.2016 Keila Tervisekeskus

Lõbus delfiin 21.05.2016 Audentes

Kalevi Ujumiskooli kontrollvõistlus 19.05.2016 Kalev SPA 50m bassein

Aura Open Cup 14.-15.05.2016 Tartu

Laviaarit 14.-15.05.2016 Soome, Espoo

Kalevi Ujumiskooli pardikeste kontrollvõistlus 11.-12.05.2016 Kalev SPA 25m bassein

Anyksciai International sprint festival 05.-07.05.2016 Leedu

Kalev-Daugava sõpruskohtumine 28.-29.04.2016 Riia

Baltimaade Meistrivõistlused 22.-23.04.2016 Tallinn, Kalev SPA

Laste Karikas III etapp 16.04.2016 Keila Tervisekeskus

XI Tartu Kevad 09.-10.04.2016 Tartu

Forever Games 09.04.2016 Soome, Vantaa

Kõik Meie Pardikesed III etapp 03.04.2016 Rocca Al Mare ujula

EUL Noortesarja III etapp 02.04.2016 Audentes

Kaunas Mayer’s swim cup 18.-19.03.2016 Kaunas

Kalevi Ujumiskooli kontrollvõistlus 17.03.2016 Kalev SPA 50m bassein

Sajaste mitmevõistlus 11.-12.03.2016 Pärnu

Eesti Karikavõistlused 05.-06.03.2016 Tartu

Ujumisvõistlus “Sõprade kohtumine” II etapp 20.02.2016 Pärnu

Madwave Challenge 14.02.2016 Tartu

Laste Karikas II etapp 13.02.2016 Keila Tervisekeskus

EUL Noortesarja II etapp 30.01.2016 Keila Tervisekeskus

Kõik Meie Pardikesed II etapp 24.01.2016 Rocca Al Mare ujula

Audentese Karikas 23.01.2016 Audentese 25m bassein

Nelja ala mitmevõistlus 15.-16.01.2016 Pärnu

KUK aastalõpuvõistlus 22.12.2015 Kalev SPA 25m bassein

XXIII Eesti Lühiraja Meistrivõistlused ujumises 19.-21.12.2015 Kalev SPA

Kalev-Daugava sõpruskohtumine 11.-12.12.2015 Kalev SPA

Aura Open Cup 28.-29.11.2015 Tartu

Laste Karikas I etapp 28.11.2015 Sillamäe

Ujumisvõistlus “Sõprade kohtumine” I etapp 22.11.2015 Nõmme ujula

Kõik Meie Pardikesed I etapp 22.11.2015 Rocca al Mare kooli ujula

Kalev Open 12.-13.11.2015 Kalev Spa 25m bassein

EUL Noortesarja I Etapp 31.10.2015 Kalev SPA 25m bassein

Tallinna MV mitmevõistluses 15.-16.10.2015 Kalev SPA 25m bassein

Kalevi Ujumiskooli MV Pikamaaujumises 02.-03.10.2015 Kalev SPA 50m bassein

Kalevi Ujumiskooli kontrollvõistlus 24.09.2015 Kalev SPA 50m bassein

 

2014-2015 hooaeg

 

Keila Junior Cup 20.06.2015 Keila Tervisekeskus

96. Eesti meistrivõistlused 14.-16.06.2015 Tartu

KUK hooajalõpuvõistlus 06.06.2015 Kalev SPA 50m bassein

Keila Cup XIV 31.05.2015 Keila Tervisekeskus

Noortesarja finaal 30.05.2015 Keila Tervisekeskus

Kõik Meie Pardikesed finaal 17.05.2015 Rocca al Mare kooli ujula

Noored Tähed finaal 16.05.2015 Keila Tervisekeskus

Aura Open Cup 9.-10.05.2015 Tartu

Anyksciai sprindifestival 7.-9.05.2015 Leedu, Anyksciai

Sprindi mitmevõistlus 25.04.2015 Pärnu

UK Briis kontrollvõistlus 24.04.2015 Tallinn

Noored Tähed III etapp 18.04.2015 Keila Tervisekeskus

Kalev-Daugava sõpruskohtumine 16.-17.04.2015 Riia

Kalevi Ujumiskooli kontrollvõistlus 31.03.2015 Kalev SPA 50m bassein

Kõik Meie Pardikesed III etapp 29.03.2015 Rocca al Mare kooli ujula

Noortesarja III etapp 27.03.2015 Audentes

100m mitmevõistlused 13.-14.03.2015 Pärnu

Eesti Karikavõistlused ujumises 05.-06.03.2015 Kalev SPA

Madwave Challenge 15.02.2015 Tartu

Eesti lühiraja meistrivõistlused staierdistantsidel 14.02.2015 Sillamäe

Noortesarja II etapp 31.01.2015 Keila Tervisekeskus

Kõik Meie Pardikesed II etapp 25.01.2015 Rocca Al Mare kooli ujula

Audentese Karikas 24.01.2015 Audentes

Noored Tähed II etapp 10.01.2015 Keila Tervisekeskus

XXII Eesti lühiradade meistrivõistlused 18.-20.12.2014

KUK – Riia UK sõpruskohtumine 5.-6.12.2014 Kalev SPA

Aura Open Cup 29.-30.11.2014 Tartu

Kalevi Ujumiskooli kontrollvõistlus 27.11.2014 Kalev SPA 25m bassein

Kõik Meie Pardikesed I etapp 16.11.2014 Rocca Al Mare kooli ujula

Kalev Open 14.-15.11.2014 Kalev SPA

Noored Tähed I etapp 08.11.2014 Keila Tervisekeskus

Noortesarja I etapp 31.10.2014 Kalev SPA

Tallinna MV mitmevõistluses 16.-17.10.2014 Kalev SPA

KUK MV Pikamaaujumises 06.-08.10.2014 Kalev SPA

Kalevi Ujumiskooli kontrollvõistlus 25.09.2014 Kalev SPA

 

2013-2014 hooaeg

 

95. Eesti Meistrivõistlused 25.-27.06.2014 Kalev SPA

Kalevi Ujumiskooli hooajalõpuvõistlus 13.06.2014 Kalev SPA

Keila Cup XIII 07.06.2014 Keila Tervisekeskus

Noortesarja finaaletapp 31.05.2014 Keila Tervisekeskus

AURA Open Cup 24.-25.05.2014 Tartu

Noored Tähed finaaletapp 17.05.2014 Keila Tervisekeskus

Kõik Meie Pardikesed finaaletapp 11.05.2014 Rocca Al Mare kooli ujula

Anyksciai sprindifestival 9.-10.05.2014 Leedu, Anyksciai

KUK-Riia UK sõpruskohtumine 16.-17.04.2014 Riia

9. Tartu Kevad 12.-13.04.2014

Noortesarja III etapp 04.04.2014

Kõik Meie Pardikesed III etapp 30.03.2014 Rocca Al Mare kooli ujula

Noored Tähed III etapp 29.03.2014 Keila Tervisekeskus

Kalevi Ujumiskooli kontrollvõistlus 27.03.2014 Kalev SPA

Eesti lühiraja MV pikkadel vabaujumise distantsidel 15.02.2014 Sillamäe

EUL läänetsooni Noortesarja II etapp 31.01.2014 Kalev SPA

Kõik Meie Pardikesed II etapp 26.01.2014 Rocca Al Mare kooli ujula

Audentese Spordiklubi Karikas 25.01.2014

Noored Tähed II etapp 11.01.2014 Keila Tervisekeskus

Kalevi Ujumiskooli aastalõpuvõistlus 22.12.2013 Kalev SPA

Eesti lühiraja meistrivõistlused 19.-21.12.2013 Kalev SPA

KUK-Riia UK sõpruskohtumine 6.-7.12.2013 Kalev SPA

AURA Open Cup 30.11-01.12.2013 Tartu

Kalevi Ujumiskooli kontrollvõistlus 28.11.2013 Kalev SPA

Kõik Meie Pardikesed I etapp 17.11.2013 Rocca Al Mare kooli ujula

Tallinn Invitational / Kalev Open 09.-10.11.2013 Kalev SPA

EUL läänetsooni Noortesarja I etapp 01.11.203

Noored Tähed I etapp 26.10.2013 Keila Tervisekeskus

Tallinna mitmevõistluse MV 16.-17.10.2013

Kalevi Ujumiskooli pikamaaujumise MV 2013 7.-9.10.2013

Kalevi Ujumiskooli kontrollvõistlus 26.09.2013

 

2012-2013 hooaeg

 

Eesti meistrivõistlused 26.-28.06.2013

Kalevi Ujumiskooli Hooajalõpuvõistlus 15.06.2013

Keila Cup 08.06.2013

Noortesarja Finaal 01.06.2013

Kõik Meie Pardikesed Finaal 19.05.2013

Lõbus Delfiin 18.05.2013

Kalevi Ujumiskooli kontrollvõistlus 16.05.2013

Daugava-Kalev ujumisvõistlus 25.-26.04.2013 Riia

Kõik Meie Pardikesed III etapp 07.04.2013

Noortesarja III etapp 05.04.2013 Tallinn

AURA lahtine rada Arena auhindadele 31.03.2013 Tartu

Kalevi Ujumiskooli kontrollvõistlus 13.03.2013

Eesti Karikavõistlus 22.-23.02.2013

Kõik Meie Pardikesed II etapp 03.02.2013

EUL Noortesarja II etapp 01.02.2013

AURA lahtine rada Arena auhindadele 27.01.2013 Tartu

Audentese SK Karikas 26.01.2013 Tallinn

Kalevi Ujumiskooli Aastalõpuvõistlus 22.12.2012

Eesti lühiraja meistrivõistlused 20.-21.12.2012 Tallinn

Kalevi UK – Daugava UK vaheline ujumisvõistlus 14.-15.12.2012 Tallinn

Kalevi Ujumiskooli kontrollvõistlus 28.11.2012

Kõik Meie Pardikesed I etapp 11.11.2012

Kalev Open 9.-10.11.2012

EUL Noortesarja I etapp 03.11.2012

Tallina meistrivõistlused ujumise mitmevõistluses 17.-18.10.2012

Kalevi Ujumiskooli pikamaaujumine 8.-10.10.2012

Kalevi Ujumiskooli kontrollvõistlus 26.09.2012

93. Eesti lahtised meistrivõistlused 25.-27.06.2012