5 head põhjust miks liituda Kalevi Ujumiskooliga

• 25.08.2018

2018/2019 hooaja kursustele registreerumine on lõpusirgel ning veel viimased vabad kohad on jäänud. Meiega liitumiseks on palju häid põhjuseid, kuid toome välja viis head põhjust miks liituda uuel hooajal Kalevi Ujumiskooliga.

1. Suurepärased treenerid

Kalevi Ujumiskool paneb suurelt rõhku kvaliteedile ning meie ujumistreenerid on oma ala spetsialistid. Ei ole küsimusi, millele ei leiaks vastuseid. Meie treenerid on kõik kvalifitseeritud vastava tunnistusega ning täiendavad ennast pidevalt erinevatel koolitustel, et laste areng oleks veelgi tõhusam. Meie suurepäraste treeneritega saad tutvuda SIIT:

2. Kindel ja läbipaistev süsteem

Kalevi Ujumiskoolis ei ole laste treenimine puusalt tulistamine, vaid kõik on kindlalt süstematiseeritud. Lapsed, kes alustavad kursustelt, liiguvad aasta aastalt aina ülespoole vastavalt oma oskustele ning isegi need, kes ei soovi teha tulevikus võistlussporti, siis neile on samuti treeninggrupid olemas. Meie treenerid oskavad üles ehitada efektiivset treeningplaani, mis toetab laste arengut olenemata vanusest.

3. Alati selja taga seisev Ujumiskool

Üks parimaid omadusi meiega liitudes on see, et Te ei liitu vaid pelgalt ujumisklubiga vaid suure perekonnaga. Eelmisel hooajal oli selle perekonna suuruseks ligi 600 liiget. Me toetame rasketel hetkedel, otsime parimaid lahendusi, toetame mitmelapselisi perekondi, pakume palju erinevaid teenuseid ning suuri soodustusi. Meiega liitudes on ujumisvarustust võimalik soetada lausa 30-50 protsenti soodsamalt. Kalevi Ujumiskool seisab alati õigete väärtushinnangute ja spordimeheliku käitumise eest.

4. Edukas ajalugu

Meie klubi on pikkade traditsioonidega ning Kalevi Ujumiskoolist on läbi käinud mitmeid edukaid ujujaid. Me oleme olümpiamängudele saatnud 11 ujujat ning naasetud on sealt kolme medaliga. Samuti on meie klubi ujujad edukalt osalenud kõikidel rahvusvahelistel tiitlivõistlustel (MM, EM, juunioride EM jne). Eesti meistrivõistlustel on meie medalisaldo 1000+ medalit ning iga võistlusega on see number kasvamas. Samuti on meie klubi ujujad kroonitud paljudel kordadel Eesti parimateks ujujateks. Paljud Ujumiskooli rekordid on ka Eesti rahvusrekordid, meie klubi rekorditega saad tutvuda SIIT:

5. Võimalus osaleda erinevatel võistlustel

Meie klubi õpilased osalevad hooaja jooksul väga paljudel võistlustel ning erinevates riikides. Samuti korraldame me ka ise võistlusi, et ka meie kõige pisemad tegijad saaksid kogemust ning suuremad saaksid vormi kontrollida enne tähtsaid võistlusi. Tihtipeale juba esimesel aastal kursustel osalejad on nii tublid olnud, et treener on valinud nad võistlussarja “Kõik Meie Pardikesed” võistlusele. Mida vanemaks lapsed saavad, seda laiemaks valikud kujunevad ning Kalevi Ujumiskool otsib alati uusi ja huvitavaid mõõduvõtte, millest osa võtta. Tulemusi erinevate võistluste kohta näed SIIT:

KALEVI UJUMISKOOLIGA LIITUMISEKS VAJUTA SIIA:

Lisainfo või küsimuste korral kirjuta: info@ujumiskool.ee