EELVAADE | Räimeralli III etapil stardib 38 Ujumiskooli õpilast

• 15.03.2019

Laupäeval osaleb 38 Kalevi Ujumiskooli ujujat Tartus toimuval võistlussarja “Räimeralli” III etapil.

Võistlused toimuvad kahes osas: Hommikul hüppavad vette ujujad sünniaastaga 2011, 2010 ja 2009 (poisid). Pärastlõunal hakkavad medalite nimel heitlema ujujad sünniaastatega 2006, 2007, 2008 ja 2009 (tüdrukud).

Stardis on kogu Ujumiskooli noorte paremik eesotsas ujujatega Mark Iltšišin, Trevor Kägo, Airon Pajula, Ragnar Kalvet, Hendrik Markus Haug, Rudolf Suharov, Laura-Lota Melih, Ines Elisabeth Raidma ja paljud teised.

Kolmandal etapil on vastavalt vanuseklassile kavas järgmised distantsid: 25m vabalt, 50m vabalt, 100m vabalt, 200m vabalt, 25m selili, 50m selili, 50m liblikat, 100m liblikat, 100m vabalt, 100m kompleksi, 200m kompleksi.

Kalevi Ujumiskooli koondis:

Tüdrukud: Tessa Erin Adamson, Annika Hälvin, Joanna Ilmarinen, Liisbet Jaamaste, Sarah Maria Kaare, Kertu Eliis Kangru, Britta Karlson, Marianne Kokk, Ida Kovanen, Emily Kuusing, Katrin Mäekivi, Triin Mäekivi, Laura-Lota Melih, Kristin Meltsar, Ines Elisabeth Raidma, Birgit Reinaru, Marianne Ristmägi, Gloria Sulg, Mia Adriana Viilup.

Poisid: Kaspar Alvin, Erik Blumfeldt, Andreas Hälvin, Hendrik Markus Haug, Mark Iltšišin, Trevor Kägo, Ragnar Kalvet, Karl Kuldkepp, Aaron Läänesaar, Mattias Mell, Verner-Vootele Mellis, Robin Nikolajev, Airon Pajula, Mark Pilv, Georg Põld, Arti Pukk, Rome Pukk, Rudolf Suharov, Tristan Türk, Teodor Uueni.

Võistlused algavad hommikuses osas kell 11:00 ja pärastlõunal 15:30. Soovime kõikidele ujujatele kiiret vett ning raudset närvi!

Võistluste juhend leitav SIIT:

Võistluste stardiprotokolli leiad SIIT: