Kaare ja Paavo poodiumil Eesti avavee meistrivõistluse maratonujumise distantsil

• 11.08.2020

Kertu Kaare ja Sander Paavo saavutasid Pühajärves toimunud Eesti avavee meistrivõistluste 10km maratonujumises poodiumikohad.

Ujujatel tuli läbida kuus ringi ümber Sõsarsaarte ning 22-kraadises vees jõudis naistest esimesena finišisse Kertu Kaare. Tal kulus 10km läbimiseks kaks tundi ja 10 minutit. Meeste konkurentsis saavutas Sander Paavo teise koha läbides distantsi 2 tunni ja nelja minutiga.

Kokku osales maratonujumise distantsil 12 sportlast. Sellel nädalavahetusel toimuvad viimased seeriavõistluse avaveeujumise etapid, mis toimuvad Võrus ja Elvas.