Kalevi Ujumiskool tähistas meeleolukat 60 aasta juubelit

• 16.10.2019

Kalevi Ujumiskoolil täitus tänavu 60 tegutsemisaastat. Enam kui poole sajandi jooksul on meie treenerite käe all ujumise selgeks saanud kümneid tuhandeid lapsi. Edukad oleme olnud ka võistlusspordis, kus saavutuste poolest oleme olnud Eesti ujumise ajaloo kõige edukam ujumisklubi.

Juubilar – Kalevi Ujumiskool – pidas enda suurt sünnipäeva Telegraaf hotellis Tšaikovski restoranis, mis asub kiviviske kauguselt Kalev Spast, et kõigil oleks kodune tunne tähistada.

Tähistasime meie kõige tähtsamatega – meie praegused toredad treenerid oma kaaslastega, väga head pikaajalised koostööpartnerid ja meie eelmise hooaja kolm parimat nais- ja meesujujat. Oli väga meeleolukas ja tore õhtu kust ei puudunud imemaitsvad toidud ja joogid. Söögi ja joogi kõrvale mängisid muusikud head meeleolu tekitavaid meloodiaid ning meie suur perekond veetis ühe toreda õhtu teineteise seltsis.

Palju õnne, Kalevi Ujumiskool!