Ujumiskooli õpilased laovad uueks hooajaks põhja erinevates laagrites

• 29.07.2018

Kalevi Ujumiskooli õpilastel on koos treeneritega silmad ja mõtted suunatud juba uue hooaja suunas. Meie Pardikesed veetsid nädala Võrtsjärve kaldal ning parimad Noortesarja ujujad on hetkel Haapsalus.

Meie Pardikesed (2007-2010 s.a) veetsid tegusa nädala Võrtsjärve kaldal Vaibla Puhkekeskuses kus puhkusest oli asi kaugel. Ligi nädal aega kestnud suvelaagris osales 39 last ning nendega koos olid treenerid Martin, Priit ja Henri.

Tegus nädal algas igal hommikul võimlemise, jooksu ja järve hüppamisega. Seejärel olenevalt päevast mängiti erinevaid pallimänge, käidi matkal, selgitati parimad omanäolisel viievõistlusel, valati higi ringtreeningul ja tehti erinevaid teatejookse. Õhtuti toimus kivi-paber-käärid turniir, taidlus, coolima handshake turniir ja palju muud põnevat.

Noortesarja parimad laagerdavad Haapsalus

Samal päeval kui Pardikesed laagrist naasesid sõitsid omakorda laagrisse meie parimad Noortesarja ujujad, kes ka hetkel viibivad Haapsalus. Nemad veedavad rohkem aega basseinis, kuid ka nende repertuaarist ei puudu erinevad ÜKE treeningud, ajuragistamised ja palju muud põnevat. Laagris on 17 last keda hoiab ohjes treener Henry. Augustikuus jätkavad meie parimad Pardikesed ja Noortesarja ujujad sihipäraste treeningutega basseinis.