Kaks ujumiskooli õpilast jätkavad ettevalmistust olümpiaks Audentese Spordikeskuses

Tänu EOK poolt vastuvõetud otsusele, saavad alates esmaspäevast treenida Audentese Spordikeskuses ka meie klubi ujujad Matz Topkin ja Susannah Kaul 16. märtsil teatas Eesti Olümpiakomitee seoses riigis kehtiva eriolukorraga, et olümpiaks valmistuvate sportlaste suhtes tuleb teha teatav erand ning leida neile võimalused edasi treenimiseks. Eriluba…

25.03.2020

Kalevi Ujumiskooli ujujad aitasid Eesti koondised Baltimaade meistriteks!

Lõppenud nädalavahetusel olid 12 Kalevi Ujumiskooli ujujat võistlustules Riias Baltimaade meistrivõistlustel. Eesti koondis tuli noorte- ja absoluutarvestuses Balti meistriks ning juunioride vanuses saadi 2.koht Leedu järel – kõiges selles oli ka väga suur osa meie ujujatel, kes kõik tõid vajalikke punkte Eesti koondisele. Kõige edukamad…

09.03.2020

EMV pikamaaujumises + Mega Swim

Hooaja algusperioodil teevad sportlased tihti rohkem mahutrenni ning koguvad vees kilomeetreid. Mis oleks parem viis ettevalmistust testida, kui ühe pikamaavõistlusega. Toimus kaks võistlust, kus meie noored oma 1500m vabaltujumise vormi kontrollisid - Mega Swim ja Eesti meistrivõistlused pikamaaujumises.  Rohkem Ujumiskooli ujujaid võttis osa Mega Swim…

20.02.2024

Laste Karikas II

Möödunud nädalavahetusel toimus laupäevasel lõunal Laste Karika II etapp. Kalevlased olid jällegi ilusti stardis ning tegid tublisid tulemusi. Mõned meist said ka poodiumikoha.  Harri Tomson sai poiste 50m vabaltujumises pronksmedali ajaga 33.81. Agata Boroško sai neiude 50m rinnuliujumises kindla kuldmedali ajaga 38.68. Poiste 50m rinnulis…

08.02.2024

Kõik Meie Pardikesed II etapp

Nädalavahetusel toimus Keila ujulas Kõik Meie Pardikesed seeriavõistluse II etapp. Nagu eelnevalt, olid ka sel korral Kalevi Ujumiskooli tublid noored kohal ning napsasid auhindu. Võistlustel said medali kaela iga ala ja iga vanuseklassi esimesed kolm kiiremad ning kuni kuuenda kohani jõudnud ujujad said diplomi ja…

31.01.2024

Vilnius Swim Cup

Treener Irina käis oma noortega Leedus võistlemas. Võistlejaid oli mitmest riigist, kuid kalevlased said siiski palju medaleid. Vaatame koos üle, kes end poodiumile ujusid.  Poistest sai hõbeda ja pronksmedali Lars Luhalep. Hõbemedal tuli 50 seliliujumises, kui ajaks tuli 35.96 ning pronksmedali sai Lars 50m vabaltujumises,…

31.01.2024

Audentese Karikas

Eile toimus Audentese ujulas igaaastane võistlus Audentese Karikas. Võistlus näeb ette, et igaüks valib endale stiili (vabalt, selili, liblikas, rinnuli), kus läbib kolm distantsi (50, 100 ja 200m) ning kompleksis saab läbida 100, 200 ja 400m. Võistlustest võtsid Kalevist osa mitmed sportlased. Pigem oli tegu…

31.01.2024

End of content

No more pages to load

×