Andrus Jaamul

EKR IV kategooria ujumistreener

Andrus Jaamul

EKR IV kategooria ujumistreener
Kontakt:
5097442
andrus.jaamul@gmail.com

Meie treenerid

Meie treenerid

Anni Krinpus

EKR IV kategooria ujumistreener

Anni Krinpus

EKR IV kategooria ujumistreener
Lapsehoolduspuhkusel

Cevin Anders Siim

Cevin Anders Siim

Kontakt:
58071822
cevin@elvag.edu.ee

Eleri Etverk

EKR III kategooria ujumistreener

Eleri Etverk

EKR III kategooria ujumistreener
Kontakt:
53366246
eleri.etverk@gmail.com

Epp Kruusmaa

EKR V kategooria ujumistreener

Epp Kruusmaa

EKR V kategooria ujumistreener
Lapsehoolduspuhkusel

Henry Hein

EKR V kategooria ujumistreener

Henry Hein

EKR V kategooria ujumistreener
Kontakt:
56690700
henry@ujumiskool.ee

Irina Olmre

EKR V kategooria ujumistreener

Irina Olmre

EKR V kategooria ujumistreener
Kontakt:
5570282
irina@ujumiskool.ee

Iris Olmre

EKR V kategooria ujumistreener

Iris Olmre

EKR V kategooria ujumistreener
Kontakt:
59116541
iris@ujumiskool.ee

Kaire Indrikson

EKR VI kategooria ujumistreener

Kaire Indrikson

EKR VI kategooria ujumistreener
Kontakt:
5230307
kaireindrikson@hot.ee

Kaisa Pollisinski

EKR III kategooria treener

Kaisa Pollisinski

EKR III kategooria treener
Kontakt:
55583474
kaisa@ujumiskool.ee

Katre Roomets

Katre Roomets

Kontakt:
54005093
katre@ujumiskool.ee

Kaur Saar

Kaur Saar

Kontakt:
57493337
kaursaar@gmail.com

Ken Tomson

Ken Tomson

Kontakt:
56645773
ken@paud.ee

Kirke Penter

EKR III kategooria ujumistreener

Kirke Penter

EKR III kategooria ujumistreener
Kontakt:
53548626
kirke@ujumiskool.ee

Kristina Maria Jaamul

Kristina Maria Jaamul

Kontakt:
56650075
kristinamam@hotmail.com

Lea Ilves

EKR V kategooria ujumistreener

Lea Ilves

EKR V kategooria ujumistreener
Kontakt:
55632616
lea.ilves@tyg.edu.ee

Leili Hein

EKR VI kategooria ujumistreener

Leili Hein

EKR VI kategooria ujumistreener
Kontakt:
59123190
leilihein@gmail.com

Marilin Raudsik

EKR IV kategooria ujumistreener

Marilin Raudsik

EKR IV kategooria ujumistreener
Kontakt:
56666218
marilin@ujumiskool.ee

Mart Mandel

EKR V kategooria ujumistreener

Mart Mandel

EKR V kategooria ujumistreener
Kontakt:
53414742
mart@ujumiskool.ee

Martin Liivamägi

EKR IV kategooria ujumistreener

Martin Liivamägi

EKR IV kategooria ujumistreener
Kontakt:
53781230
mliivamagi@gmail.com

Martti Aljand

Martti Aljand

Kontakt:
56908851
martti@ujumiskool.ee

Pavel Anufrijev

EKR V kategooria ujumistreener

Pavel Anufrijev

EKR V kategooria ujumistreener
Kontakt:
58275697
pavel@ujumiskool.ee

Priit Aavik

EKR IV kategooria ujumistreener

Priit Aavik

EKR IV kategooria ujumistreener
Kontakt:
priit.aavik@yahoo.com

Reelika Tüür

Reelika Tüür

Kontakt:
55529288
reelika@ujumiskool.ee

Riina Luik

EKR III kategooria ujumistreener

Riina Luik

EKR III kategooria ujumistreener
Kontakt:
5035761
riina.luik.travel@gmail.com

Sander Paavo

Sander Paavo

Kontakt:
53465016
sanderpaavo112@hotmail.com

Susannah Kaul

Susannah Kaul

Kontakt:
53662086
susannah.kaul@windowslive.com

Triinu Teesalu-Enok

Triinu Teesalu-Enok

Kontakt:
56456550
triinu@ujumiskool.ee

Tess Grosmann

Tess Grosmann

Lapsehoolduspuhkusel

Urmas Viirpuu

Urmas Viirpuu

Kontakt:
5285851
urmas@ujumiskool.ee

Viive Soll

Viive Soll

Kontakt:
5207428
×