Andrus Jaamul

EKR IV kategooria ujumistreener

Andrus Jaamul

EKR IV kategooria ujumistreener
Kontakt:
5097442
andrus.jaamul@gmail.com

Meie treenerid

Meie treenerid

Anni Krinpus

EKR IV kategooria ujumistreener

Anni Krinpus

EKR IV kategooria ujumistreener
Kontakt:
55582441
annikrinpus@gmail.com

Cevin Anders Siim

EKR III kategooria ujumistreener

Cevin Anders Siim

EKR III kategooria ujumistreener
Kontakt:
58071822
cevin@elvag.edu.ee

Diana Kirs

EKR III kategooria ujumistreener

Diana Kirs

EKR III kategooria ujumistreener
Kontakt:
55538804
diana@ujumiskool.ee

Epp Kruusmaa

EKR V kategooria ujumistreener

Epp Kruusmaa

EKR V kategooria ujumistreener
Lapsehoolduspuhkusel

Henry Hein

EKR V kategooria ujumistreener

Henry Hein

EKR V kategooria ujumistreener
Kontakt:
56690700
henry@ujumiskool.ee

Irina Olmre

EKR V kategooria ujumistreener

Irina Olmre

EKR V kategooria ujumistreener
Kontakt:
5570282
irina@ujumiskool.ee

Iris Olmre

EKR V kategooria ujumistreener

Iris Olmre

EKR V kategooria ujumistreener
Kontakt:
59116541
iris@ujumiskool.ee

Kaire Indrikson

EKR VI kategooria ujumistreener

Kaire Indrikson

EKR VI kategooria ujumistreener
Kontakt:
5230307
kaireindrikson@hot.ee

Kelly Kalm

Kelly Kalm

Kontakt:
56690997
kelly@ujumiskool.ee

Ken Tomson

Ken Tomson

Kontakt:
56645773
ken@paud.ee

Kirke Penter

EKR III kategooria ujumistreener

Kirke Penter

EKR III kategooria ujumistreener
Kontakt:
53548626
kirke@ujumiskool.ee

Kristina Maria Jaamul

Kristina Maria Jaamul

Kontakt:
56650075
kristinajaamul@gmail.com

Laurika Lint

Laurika Lint

Kontakt:
55592268
laurika@ujumiskool.ee

Lea Ilves

Lea Ilves

Kontakt:
55632616
lea.ilves@tyg.edu.ee

Leili Hein

EKR VI kategooria ujumistreener

Leili Hein

EKR VI kategooria ujumistreener
Kontakt:
59123190
leilihein@gmail.com

Marilin Raudsik

EKR IV kategooria ujumistreener

Marilin Raudsik

EKR IV kategooria ujumistreener
Kontakt:
56666218
marilin@ujumiskool.ee

Marko-Matteus Langel

Marko-Matteus Langel

Kontakt:
5124056
markomatteus@ujumiskool.ee

Mart Mandel

EKR V kategooria ujumistreener

Mart Mandel

EKR V kategooria ujumistreener
Kontakt:
53414742
mart@ujumiskool.ee

Martin Liivamägi

EKR V kategooria ujumistreener

Martin Liivamägi

EKR V kategooria ujumistreener
Kontakt:
53781230
mliivamagi@gmail.com

Martti Aljand

EKR IV kategooria ujumistreener

Martti Aljand

EKR IV kategooria ujumistreener
Kontakt:
56908851
martti@ujumiskool.ee

Pavel Anufrijev

EKR V kategooria ujumistreener

Pavel Anufrijev

EKR V kategooria ujumistreener
Kontakt:
58275697
pavel@ujumiskool.ee

Reelika Tüür

Reelika Tüür

Kontakt:
55529288
reelika@ujumiskool.ee

Riina Luik

Riina Luik

Kontakt:
5035761
riina.luik.travel@gmail.com

Sander Paavo

Sander Paavo

Kontakt:
53465016
sanderpaavo112@hotmail.com

Susannah Kaul

EKR III kategooria ujumistreener

Susannah Kaul

EKR III kategooria ujumistreener
Kontakt:
53662086
susannah.kaul@windowslive.com

Triinu Teesalu-Enok

Triinu Teesalu-Enok

Kontakt:
56456550
triinu@ujumiskool.ee

Tess Grosmann

Tess Grosmann

Lapsehoolduspuhkusel

Urmas Viirpuu

Urmas Viirpuu

Kontakt:
5285851
urmas@ujumiskool.ee

Viive Soll

Viive Soll

Kontakt:
5207428
×