Eratreening

Kalevi Ujumiskool pakub eratreeninguid lastele ja täiskasvanutele. Võimalus on valida kolme erineva paketi vahel. Treeninguid viivad läbi professionaalse väljaõppe ja vastavat kutsetunnistust omavad Kalevi Ujumiskooli treenerid.

Eratreeningu broneerimiseks kirjuta eratreening@ujumiskool.ee. Võtame Sinuga 24h tunni jooksul ühendust ja leiame parima võimaliku lahenduse. Julgelt Vette!

Eratreeningut on võimalik võtta kolmes erinevas keeles:

• eesti
  • inglise
  • vene

VALI SOBIV TREENINGUVARIANT:

ERATREENING TREENERIGA (25€)

Eratreening treeneriga on eelkõige soovitatav lastele ja täiskasvanutele, kes soovivad ujumist õppida alates algtasemest. Treener määrab esimesel tunnil oskustaseme ning koostab vastavalt sellele treeningplaani. Koos treeneriga õpite kõik ujumiseks vajalikud oskused. Järjepidevaks arenguks soovitame treeningul käia 1-3x nädalas.

1x ERATREENING TREENERIGA + 12x TREENINGKAVA (75€)

1x eratreening treeneriga + 1 kuu treeningkavad. Väga populaarne valik meie klientide seas. Esimesel treeningul määrab treener oskused ja tehnilised teadmised. Seejärel koostab ta 12x erinevat treeningkava, mis aitavad Sul muutuda paremaks ujujaks. Soovitatav neile, kes suudavad ujuda treeningul vähemalt 1000-2000 meetrit. Hea valik ka triatloniks valmistujatel kus treener iga 12x treeningu järel vaatab üle Sinu tehnika ja koostab arenguks vajaliku treeningkava.

12x TREENINGKAVA (50€)

Ühe kuu ehk 12x treeningkava sobib eelkõige nendele, kes soovivad enda ujumistreeningutele vaheldust. Ujumine võib kohati olla väga nüri spordiala, eriti kui päevast päeva ujuda täpselt samamoodi. Treener koostab Sinu soovidele tuginedes väljakutsuva ja põneva treeningkava. Soovitatav neile, kes suudavad ühel treeningul ujuda vähemalt 2000 meetrit.

Miks valida just eratreening Ujumiskooli treenerite käe all?