KALEVI UJUMISKOOLI KURSUSTE

Tunniplaan 17.-28.06.2024

K-1 – E,K 17:30-18:00 Kalev Spa, treener Kirke Penter
K-3 – E,K 17:30-18:00 Kalev Spa, treener Kirke Penter
K-4 – E,K 18:15-18:45 Kalev Spa, treener Iris Olmre
K-6 – E,K 18:15-18:45 Kalev Spa, treener Iris Olmre
K-8 – T,N 17:30-18:00 Kalev Spa, treener Irina Olmre
K-9 – T,N 17:30-18:00 Kalev Spa, treener Irina Olmre
K-10 – T,N 18:15-18:45 Kalev Spa, treener Kristina Maria Jaamul
K-11 – T,N 18:15-18:45 Kalev Spa, treener Kristina Maria Jaamul
K-12 – T,N 18:15-18:45 Kalev Spa, treener Kristina Maria Jaamul
K-13 – L 12:15-12:45 Kalev Spa, treener Mart Mandel
K-14 – L 12:15-12:45 Kalev Spa, treener Mart Mandel
K-15 – T,N 16:30-17:15 Kalev Spa, treener Leili Hein
K-16 – T,N 16:30-17:15 Kalev Spa, treener Leili Hein
K-17 – T,N 16:30-17:15 Kalev Spa, treener Leili Hein
K-20 – E,K 17:30-18:00 Kalev Spa, treener Iris Olmre
K-22 – T,N 17:30-18:00 Kalev Spa, treener Iris Olmre
K-13 – L 11:45-12:15 Kalev Spa, treener Mart Mandel
K-26 – E,K 17:30-18:00 Kalev Spa, treener Iris Olmre
K-28 – T,N 17:30-18:00 Kalev Spa, treener Iris Olmre
K-29 – E,K 16:30-17:15 Kalev Spa, treenerid Iris Olmre ja Mart Mandel
K-30 – E,K 16:30-17:15 Kalev Spa, treenerid Iris Olmre ja Mart Mandel
K-31 – T,N 16:30-17:15 Kalev Spa, treenerid Irina Olmre ja Mart Mandel
K-32 – T,N 16:30-17:15 Kalev Spa, treenerid Irina Olmre ja Mart Mandel
K-33 – E,K 16:30-17:15 Kalev Spa, treenerid Iris Olmre ja Mart Mandel
K-35 – T,N 16:30-17:15 Kalev Spa, treenerid Irina Olmre ja Mart Mandel
K-39 – E,K 15:30-16:15 Kalev Spa, treenerid Iris Olmre ja Mart Mandel
K-40 – E,K 15:30-16:15 Kalev Spa, treenerid Iris Olmre ja Mart Mandel
K-41 – T,N 15:30-16:15 Kalev Spa, treenerid Irina Olmre ja Mart Mandel
K-42 – T,N 15:30-16:15 Kalev Spa, treenerid Irina Olmre ja Mart Mandel
K-46 – T,N 15:30-16:15 Kalev Spa, treenerid Irina Olmre ja Mart Mandel
K-47 – E,K 15:30-16:15 Kalev Spa, treenerid Iris Olmre ja Mart Mandel
K-49 – T,N 15:30-16:15 Kalev Spa, treenerid Irina Olmre ja Mart Mandel
K-50 – T,N 15:30-16:15 Kalev Spa, treenerid Irina Olmre ja Mart Mandel
K-54 – E,K 15:30-16:15 Kalev Spa, treenerid Iris Olmre ja Mart Mandel
K-56 – E,K 17:30-18:00 Kalev Spa, treener Kirke Penter
K-59 – E,K 17:30-18:00 Kalev Spa, treener Iris Olmre
K-R1 – R 16:00-16:45 Kalev Spa, treenerid Mart Mandel ja Pavel Anufrijev
K-R2 – R 16:00-16:45 Kalev Spa, treenerid Mart Mandel ja Pavel Anufrijev
K-R3 – R 16:00-16:45 Kalev Spa, treenerid Mart Mandel ja Pavel Anufrijev

V-2 – K 10:30-11:00 Kalev Spa, treener Iris Olmre
V-3 – K 11:00-11:30 Kalev Spa, treener Iris Olmre
V-5 – R 19:00-19:30 Kalev Spa, treener Iris Olmre
V-6 – R 18:30-19:00 Kalev Spa, treener Iris Olmre

I-1 – E,K 16:45-17:15 TIK ujula, treenerid Marilin Raudsik ja Urmas Viirpuu
I-2 – E,K 16:45-17:15 TIK ujula, treenerid Marilin Raudsik ja Urmas Viirpuu
I-3 – E,K 16:45-17:15 TIK ujula, treenerid Marilin Raudsik ja Urmas Viirpuu
I-4 – T,N 17:45-18:30 TIK ujula, treener Marilin Raudsik
I-6 – E,K 16:45-17:15 TIK ujula, treenerid Marilin Raudsik ja Urmas Viirpuu
I-7 – T,N 17:45-18:30 TIK ujula, treener Marilin Raudsik
I-8 – E,K 16:00-16:45 TIK ujula, treener Marilin Raudsik
I-10 – E,K 16:00-16:45 TIK ujula, treener Marilin Raudsik
I-11 – T,N 16:00-16:45 TIK ujula, treenerid Marilin Raudsik ja Viive Soll
I-14 – E,K 16:00-16:45 TIK ujula, treener Marilin Raudsik
I-15 – T,N 16:00-16:45 TIK ujula, treenerid Marilin Raudsik ja Viive Soll
I-16 – T,N 16:00-16:45 TIK ujula, treenerid Marilin Raudsik ja Viive Soll
I-TK1 – E,K 17:15-18:00 TIK ujula, treener Urmas Viirpuu
I-TK2 – T,N 16:45-17:30 TIK ujula, treener Marilin Raudsik
I-TK3 – E,K 17:15-18:15 TIK ujula, treener Urmas Viirpuu
I-TK4 – T,N 16:45-17:45 TIK ujula, treener Marilin Raudsik

T-1 – E,K 18:00-18:30 Tabasalu ujula, treener Triinu Teesalu-Enok
T-2 – E,K 18:00-18:30 Tabasalu ujula, treener Triinu Teesalu-Enok
T-3 – E,K 18:00-18:30 Tabasalu ujula, treener Triinu Teesalu-Enok
T-4 – T,N 18:00-18:30 Tabasalu ujula, treener Jaana Filina
T-5 – T,N 18:00-18:30 Tabasalu ujula, treener Jaana Filina
T-6 – E,K 17:15-17:45 Tabasalu ujula, treenerid Jaana Filina ja Triinu Teesalu-Enok
T-7 – E,K 17:15-17:45 Tabasalu ujula, treenerid Jaana Filina ja Triinu Teesalu-Enok
T-8 – T,N 17:15-17:45 Tabasalu ujula, treener Jaana Filina
T-9 – E,K 17:15-17:45 Tabasalu ujula, treenerid Jaana Filina ja Triinu Teesalu-Enok
T-10 – E,K 17:15-17:45 Tabasalu ujula, treenerid Jaana Filina ja Triinu Teesalu-Enok
T-11 – T,N 17:15-17:45 Tabasalu ujula, treener Jaana Filina
T-12 – E,K 17:15-17:45 Tabasalu ujula, treenerid Jaana Filina ja Triinu Teesalu-Enok
T-13 – T,N 17:15-17:45 Tabasalu ujula, treener Jaana Filina
T-14 – T,N 17:15-17:45 Tabasalu ujula, treener Jaana Filina
T-15 – E,K 16:30-17:15 Tabasalu ujula, treener Jaana Filina
T-16 – E,K 16:30-17:15 Tabasalu ujula, treener Jaana Filina
T-17 – T,N 16:15-17:00 Tabasalu ujula, treener Jaana Filina
T-18 – T,N 16:15-17:00 Tabasalu ujula, treener Jaana Filina
T-19 – T,N 16:15-17:00 Tabasalu ujula, treener Jaana Filina