KALEVI UJUMISKOOLI KURSUSTE

Tunniplaan 27.02.-05.03.2023

V-1 – T 16:15-16:45 Kalev Spa, treener Annika Aljand
V-2 ja V-5 – N 16:15-16:45 Kalev Spa, treener Annika Aljand
K-2 – E,K 17:30-18:00 Kalev Spa, treener Kristina Maria Jaamul
K-4 – E,K 18:30-19:00 Kalev Spa, treener Kristina Maria Jaamul
K-6 – T,N 17:00-17:30 Kalev Spa, treener Annika Aljand
K-7 – T,N 17:30-18:00 Kalev Spa, treener Kristina Maria Jaamul
K-8 – T,N 18:00-18:30 Kalev Spa, treener Annika Aljand
K-12 ja K-17 – E,K 17:00-17:45 Kalev Spa, treener Diana Kirs
K-18, K-22 ja K-23 – T,N 17:45-18:15 Kalev Spa, treener Pavel Anufrijev
K-24 ja K-25 – E,K 15:45-16:30 Kalev Spa, treener Kaire Indrikson
K-27 – T,N 16:00-16:45 Kalev Spa, treener Kaire Indrikson
K-30 – T,N 16:00-16:45 Kalev Spa, treener Mart Mandel
K-32 – T,N 18:15-19:00 Kalev Spa, treener Kristina Maria Jaamul
K-34 – E,K 15:15-16:00 Kalev Spa, treener Pavel Anufrijev
K-36 – T,N 15:15-16:00 Kalev Spa, treener Kaire Indrikson
K-37 – E,K 15:45-16:30 Kalev Spa, treener Mart Mandel
K-39, K-44 ja K-45 – T,N 16:45-17:30 Kalev Spa, treener Kelly Kalm
K-40, K-41 ja K-43 – E,K 14:45-15:30 Kalev Spa, treenerid Kaire Indrikson ja Mart Mandel
K-42E, K-42I ja K-46 – T,N 14:45-15:30 Kalev Spa, treener Mart Mandel

I-1, I-2 ja I-3 – E,K 17:30-18:00 TIK ujula, treener Marilin Raudsik
I-4, I-5 ja I-18 – T,N 16:45-17:15 TIK ujula, treener Urmas Viirpuu
I-6 ja I-8 – E,K 16:45-17:30 TIK ujula, treener Marilin Raudsik
I-7 ja I-9 – T,N 17:15-18:00 TIK ujula, treener Viive Soll
I-10 ja I-14 – E,K 16:00-16:45 TIK ujula, treener Leili Hein
I-11 ja I-12 – T,N 16:00-16:45 TIK ujula, treener Urmas Viirpuu
I-13 – E,K 16:45-17:30 TIK ujula, treener Leili Hein
I-15 ja I-16 – T,N 16:00-16:45 TIK ujula, treener Viive Soll

T-1 – E,K 17:15-17:45 Tabasalu ujula, treener Triinu Teesalu-Enok
T-2 – E,K 18:00-18:30 Tabasalu ujula, treener Triinu Teesalu-Enok
T-3 – E,K 18:30-19:00 Tabasalu ujula, treener Triinu Teesalu-Enok
T-5 – T,N 18:30-19:00 Tabasalu ujula, treener Triinu Teesalu-Enok
T-6 ja T-7 – E,K 16:30-17:00 Tabasalu ujula, treener Triinu Teesalu-Enok
T-8 ja T-9 – T,N 17:15-17:45 Tabasalu ujula, treener Triinu Teesalu-Enok
T-10, T-11 ja T-12 – E,K 15:45-16:15 Tabasalu ujula, treener Triinu Teesalu-Enok
T-13, T-14 ja T-15 – T,N 15:00-15:45 Tabasalu ujula, treener Jaana Filina
T-16 ja T-17 – E,K 15:00-15:45 Tabasalu ujula, treener Triinu Teesalu-Enok
T-18 ja T-19 – T,N 16:15-17:00 Tabasalu ujula, treener Jaana Filina

Tavapärastel aegadel toimuvad kursused:

  • K-1, K-2, K-3, K-4, K-5, K-6, K-7, K-8, K-9, K-11, K-12, K-13, K-14, K-20, K-26, K-29, K-31, K-33, K-35, K-47, K-48, K-49
  • I-9, I-10, I-15, I-18
  • T-1, T-2, T-3, T-4, T-5, T-16
  • Suitsupääsupesa Lasteaia ujumisrühmad
  • V-1, V-5
  • Reedesed lisatunnid
×