Kalevi Ujumiskooli parimate autasustamine

• 15.11.2023

Eelmisel laupäeval kutsus Kalevi Ujumiskool kõik oma spordirühmade ujujad ja treenerid T1 keskusesse kinno, et vaadata koos uut Marveli filmi. Enne filmi algust said kõik endale valida Ujumiskooli meene ja kummikomme. Pärast kommide valimist sai välja jagatud eelmise hooaja parimate karikad. Sur rõõm oli ühiselt suure Ujumiskooli perena seda laupäeva veeta!

Tähtsamad numbrid eelmisest hooajast: teenimisime 128 medalit Eesti noorte, juunioride ja täiskasvanute meistrivõistlustelt (nii pikk kui ka lühirada kokku), millest lausa 60 olid kuldmedalid!! Lisaks sai klubi teist aastat järjest Eesti karikavõistluse võidu. Aga mitte ainult meie suured ujujad on tulemusi teinud, vaid Kõik Meie Pardikeste seeriavõistluselgi oli Kalevi Ujumiskool võistluste edukaim klubi.

Parimaks noorimaks tüdrukuks kuulutati Agata Boroško, kes sai seeriavõistlustel Kõik Meie Pardikesed finaalis lausa 5 esikohta. Parimaks poisiks kuulutati Viktor Makejev, kes sai Kõik Meie Pardikeste seeriavõistluse finaalis kolm esikohta. Sünniaastaga 2010-2011 poiste vanuseklassis oli vaieldamatult parim kandidaat Erik Blumfeldt, kes sai Noortesarja etappidel kaks hõbemedalit ja ühe kulla. Sama vanuseklassi neiude seas oli parim Elisabeth Sutt, kes sai Noortesarja etapil hõbemedali. 2009. aastal sündinud Ragnar Kalvet valiti oma vanuse parimaks, sest Noortesarja finaalis sai ta finaalis pronksmedali ning noorte Eesti meistrivõistlustel sai ta kuuenda koha. Sama vanuseklassi parimaks neiuks sai Saskia Asi, kes sai Noortesarja finaalis esikoha ja noorte Eesti meistrivõistlustel parimaks kohaks kolmanda koha. Järgmises vanuseklassis valiti parimateks Mark Iltšišin ja Helis Laane. Mark võitis noorte ja absoluudi Eesti meistrivõistlustel kokku lausa 7 kuldmedalit ning Helis sai Eesti noorte meistrivõistlustel viienda koha. Parimaks naiseks krooniti Eneli Jefimova, kelle headest tulemustest oleme me lugenud läbi aasta paljudes uudistes, kuid toome välja praegu MM kõrge kuues koht ja juunioride MMi kolm igat värvi medalit. Parimaks meheks krooniti kandidaatidest noorim Lars Sebastian Antoniak, kes sai Eesti meistrivõistlustel kaks esikohta ning sai juunioride MMil finaali.

Palju õnne kõigile tublidele ujujatele ja nende töökatele treeneritele!