24 Ujumiskooli õpilast osalevad Lätis toimuval ujumisvõistlusel

24 Ujumiskooli õpilast osalevad Lätis toimuval ujumisvõistlusel

  • 09.03.2018

Täna ja homme toimub Riias rahvusvaheline ujumisvõistlus “Madwave Challenge” millest võtab osa lausa 850 ujujat. 50 meetri basseinis toimuvast võistlusest võtavad osa ka 24 Ujumiskooli õpilast. 

Meie õpilased lähevad isiklikke rekordeid püüdma Lätti kus toimub rahvusvaheline ujumisvõistlus. Võistlusele on üles antud ligi 850 ujujat seega tõotab tulla vägagi omanäoline võistlus. Ujujad lähevad võistlustele erinevate eesmärkidega – kes testib enda vormi, kes püüab isiklikke rekordeid, kes proovib hankida võistluskogemust jne.

Kahe päeva jooksul teevad Ujumiskooli ujujad ligi 100 starti ning loodetavasti on need kõik ka edukad. Soovime ujujatele palju edu ning kerget vett!

Ujumiskooli eest lähevad võistlustulle: Lars Sebastian Antoniak, Matvei Balkin, Georg Filippov, Aleks Hokkanen, Trevor Kägo, Georg Põld, Mattias Tõnisson, Mark Tomi Wilhelm Vompa, Marleen Akkermann, Leeni Anderson, Mariangela Boitsuk, Margareta Jagomägi, Pille-Riin Klaassen, Mirtel Nagel, Kaisa Pollisinski, Kertu Pollisinski, Kertu-Triin Roosmann, Polina Rozova, Rahel Sisas, Felicia Talamanov, Liilia Tõnisson, Marie Toompuu, Jette Viik, Charlotta Vilsar.