33 Ujumiskooli õpilast osaleb enam kui 800 osalejaga Kaunas Grand Prix’l

• 17.06.2019

33 Kalevi Ujumiskooli õpilast osaleb 18.-19. juunini toimuval rahvusvahelisel võistlusel Kaunas Grand Prix (50m). Võistlusel osaleb enam kui 800 noorujujat seitsmest erinevast riigist.

Kaunases hüppavad lisaks meie ujujatele veel vette sportlased Leedust, Poolast, Lätist, Valgevenest, Ameerikast ja Ukrainast. Kahepäevasel mõõduvõtul on näiteks poiste 100m vabaltujumises stardis 331 ujujat (!!!) – vaatepilt mida kodustes vetes ei näe. Võistlustel osalevad sportlased vanuses 9-15 eluaastat.

I päeva alad: 100m vabalt, 100m rinnuli, 100m selili, 100m liblikat, 200m kompleksi

II päeva alad: 200m vabalt, 50m rinnuli, 50m selili, 50m liblikat, 50m vabalt

Ujumiskooli ridadest on stardis praktiliselt kõik hiljuti võistlussarja “TYR Laste Karikas” finaalis poodiumile ujunud sportlased eesotsas ujujatega Ines Elisabeth Raidma, Kertu Eliis Kangru, Ragnar Kalvet, Rudolf Suharov, Hendrik Markus Haug, Rome Pukk jpt. Ühtekokku on stardis 33 Kalevi Ujumiskooli õpilast.

Kalevi Ujumiskooli koondis:

Tüdrukud: Mia Adriana Viilup, Kertu Eliis Kangru, Tessa Erin Adamson, Laura Tõrra, Laura-Lota Melih, Ines Elisabeth Raidma, Birgit Reinaru, Katrin Mäekivi, Gloria Sulg, Annika Hälvin, Mirt Sissel Kolk, Charlize Talamanov, Ida Kovanen, Joanna Ilmarinen, Kristin Meltsar, Marianne Ristmägi, Charlotta-Sophia Suuroja, Triin Mäekivi.

Poisid: Rome Pukk, Karl Kuldkepp, Arti Pukk, Verner-Vootele Mellis, Aaron Läänesaar, Andreas Hälvin, Hendrik Markus Haug, Ingo Jagomägi, Kaspar Alvin, Mattias Mell, Marten-Mattias Jõgila, Ragnar Kalvet, Rudolf Suharov, Teodor Uueni.

Võistlused algavad Kaunases teisipäeval algusega kell 10:30 ja kolmapäeval 10:00. Kaasas on meil ka lapsevanematest koosnev fänniarmee. Soovime meie noortele edu ja kiiret vett!

Live-tulemused ja stardiprotokollid leiad SIIT:

Live-ülekande leiad SIIT: