Algavad Tallinna mitmevõistluse meistrivõistlused

• 20.10.2016

Täna algavad Nõmme ujulas Tallinna mitmevõistluse meistrivõistlused. Ujumiskooli eest hüppavad kahe päeva jooksul vette 33 ujujat.

Viimasel kahel aastal on meeste klassis võidutsenud meie Martin Liivamägi. Võistluste formaat näeb välja, et võisteldakse kõikidel 100 m distantsidel ja 200 m kompleksujumises ning võitjaks kroonitakse viie alaga enim FINA punkte kogunud ujuja.

Enamike meie ujujate jaoks on tegemist hooaja sisese võistlusega, kus testitakse hetke vormi, et treenerid saaksid tagasisidet viimase kahe kuu jooksul tehtavast tööst.

Võistluste peakorraldajaks oleme meie ehk Kalevi Ujumiskool. Täna kui ka homme tehakse startidega algust kell 15:45, soojendusujumine algab 45 minutit varem. Soovime kõikidele ujujatele kiiret vett!

Ujumiskooli esindavad:

Naised – Kristina Maria Jaamul, Kelli Marie Missik, Katariina Mäll, Kirke Penter

Tüdrukud – Jette Viik, Sandra Tammiste, Kertu Triin Roosmann, Kertu Marie Savila, Rahel Sisas, Saskia Saarleht, Kirke Mari Kadarik, Liilia Tõnisson, Keterin Vendt

Mehed – Martin Liivamägi, Kristjan Adamson, Markus Marandi, Adrian Kargin, Eero Ääremaa, Georg Pukk, Daniil Svistunov, Simon Vellemaa

Poisid – Georg Salomon, Maxim Zajets, Kirill Tšalov, Jan Joonas Viirpuu, Andreas Luite, Aleksander Kirs, Kristjan Paul Kadarik, Sander Mäekivi, Georg Filippov, Carl-Joseph Suuroja, Ranel Rannik, Rasmus Kovask

Võistluste stardiprotokoll leitav SIIT: