Audentese karikavõistlustelt naasetakse karikate ja uute tippmarkidega

Audentese karikavõistlustelt naasetakse karikate ja uute tippmarkidega

  • 29.01.2019

Lõppenud nädalavahetusel toimus Audentese Spordiklubi poolt korraldatud “Audentese Karikas” millest võttis seekord osa neli Kalevi Ujumiskooli ujujat. 

Meie edukaim oli Jan Joonas Viirpuu kes saavutas meeste konkurentsis esikoha seliliujumises. Võitja selgitati väja 50-100-200 meetri distantsi FINA punktide kokkuliitmisel. Viirpuu teenis kõigil inidividuaalaladel esikoha ning tuli kogusummaga 1489 punkti kindlaks võitjaks.

Tüdrukute vabaltujumises oli Marie Toompuu kuni viimase alani esikoha heitluses. Ta alustas võistlust isikliku rekordiga 50m vabaltujumises (27.98) vaatamata praegusele raskele treeningperioodile. Seejärel ujus isikliku rekordi lähedase aja 100m vabaltujumise distantsil (1.00,86). 200m vabaltujumises sai ta ajaks 2.16,44 ning tihedas konkurentsis seekord kokkuvõttes kolmanda koha karikas.

Kolmandaks ujus ennast kokkuvõttes ka Mariangela Boitsuk kes lõpetas kolmandal poodiumi astmel liblikujumise ponnistuse eest teenides kolme alaga 1147 punkti. Hästi esines ka meie neljas ujuja Lars Sebastian Antoniak kes startis seliliujumises. Ta püstitas kõigil aladel isiklikud rekordid ning saavutas kokkuvõttes neljanda koha.

Kõik tulemused leiad SIIT: