Baltimaade meistrivõistlused Leedus

• 25.03.2024

Leedus toimusid nädalavahetusel Baltimaade meistrivõistlused. Kui tihti on tegemist olnud võistlusega, kus enamus Eesti tipud kokku tulevad, siis sel korral otsustasid Kalevi Ujumiskooli treenerid mitte antud võistlusele valmistuda. Ujumiskool saatis kohale treener Irina oma 9 tubli ujujaga. Vaatame, kuidas finalistidel läks.

Parimate tulemustega naasis koju Nora Uusen, kes sai kaela riputatud 2 medalit. Hõbemedal tuli 100m seliliujumises (1.07.93) ning pronksmedal 200m seliliujumises (2.29.69). 50m seliliujumises sai Nora A finaali ning ujus seal välja ajaks 31.43 ning Britta Karlson ujus B finaalis aja 32.92. Britta ujus ka 100m seliliujumise B finaalis ning lõpetas seal ajaga 1.10.89. 100m rinnuliujumises said B finaalis ujuda Saskia Asi (1.18.34) ja Paula Simona Tammaru (1.20.93). Paula Simona ja Saskia said 50m rinnuliujumises finaalis ujuda ning lõpetasid vastavalt kuuendana ja seitsmendana, ajad 34.75 ja 35.32. Birgit Reinaru sai 200m seliliujumises B finaali ajaga 2.38.99 ning 200m kompleksujumises ajaga 2.42.32. Saskia Asi sai teisel päeval 200m rinnuliujumises seitsmenda koha ajaga 2.52.05. Treener Irina ise kommenteeris, et ujujatel tuli palju isiklikke rekordeid, kuid oli ka ebaõnnestumisi. Võistlustel osalesid Birgit Reinaru, Britta Karlson, Ida Kovanen, Joanna Maria Havamaa, Markus Ottis, Birgit Reinaru, Saskia Asi, Paula Simona Tammaru, Karolin Ots.

Palju õnne ujujatele ja treener Irinale!