Laste Karikas III etapp

Laste Karikas III etapp

  • 10.10.2022

Eelmisel laupäeval toimus Sõle ujulas seeriavõistluse Laste Karikas kolmas etapp. Meie klubist oli stardis mitu tubli ja kiiret noort ujujat, kellest osa said astuda ka poodiumi erinevatele astmetele.

Neiude 50 m vabaltujumises sai kindla kuldmedali 2012. aastal sündinud Elizabeth Sutt. Võitja aeg oli 33.88. Sama ala viienda koha sai meie klubi Anette Lippur ajaga 37.08. 200 m vabaltujumises olid aga mõlemad tüdrukud poodiumil. Elizabeth sai kuldmedali ajaga 2.52.17 ja Anette oli teine ajaga 2.59.34. Veel võttis võistlustest tublisti osa Berith Reilson.

Napilt medalita jäi Erik Blumfeldt 50 m vabaltujumises, kui ujus välja ajaks 33.14 ja jäi sellega napilt neljandaks. Paranduse tegi Erik 200 m vabaltujumises, kui sai kaela kindla hõbemedali, ajaks 2.36.47. Selle ujumisega teenis ta Kalevi Ujumiskooli poiste ainsa medali. Samal ujumisel sai viienda koha Kristjan Kasemets. Võistlustest võttis osa ka Adrian Irbe.

Palju õnne kõigile ujujatele ja treeneritele!


Kõik võistluse tulemused leiad SIIT