Edukas nädalavahetus Kalevi Ujumiskoolile

Edukas nädalavahetus Kalevi Ujumiskoolile

  • 16.07.2013

Sel nädalavahetusel toimusid ujumisvõistlused nii Tallinnas kui ka Tartus.

26. jaanuaril Tallinnas toimunud Audentese Spordiklubi Karikal tõid Kalevi Ujumiskoolile medaleid Werner-Erich Kulla, Oleg Solovjov, Mikk Laanes ja Elena Kristin Käen. Võistluse eesmärgiks oli välja selgitada erinevate ujumisviiside vabariigi parimad ujujad kolmevõistluses. Kolme ala (50m, 100m ja 200m va. kompleks, mis oli 100m, 200m ja 400m) tulemused liideti FINA punktitabeli alusel.

Werner-Erich Kulla – Noorte I koht rinnuli kolmevõistluses

Oleg Solovjov – Meeste III koht vabalt kolmevõistluses

Mikk Laanes – Meeste III koht rinnuli kolmevõistluses

Elena Kristin Käen – Naiste II koht kompleksi kolmevõistluses

Võistluse kõik tulemused SIIN

Järgmisel päeval oli meelerohke sõit Tartusse, kus toimus ujumisvõistlus Aura Lahtine Rada. Ka seal esinesid meie kooli õpilased edukalt ja näidati taset, võites medaleid. Pealinna tõid medaleid Kaarel Jaan Kadarik (Pildil I koht) ning Markus Marandi (Pildil II koht).

Kaarel Jaan Kadarik-
13a ja nooremad poisid I koht 50m rinnuli – 37,92
13a ja nooremad poisid III koht 100m vabalt – 1.08,77

Markus Marandi-
13a ja nooremad poisid II koht 50m rinnuli – 38,85
13a ja nooremad poisid II koht 100m vabalt – 1.07,99

Võistluse kõik tulemused SIIN

Palju õnne ujujatele ning tänud kaasaelajatele!