EELVAADE | 28 Ujumiskooli õpilast stardivad homme võistlussarja “Kõik Meie Pardikesed” finaalis

EELVAADE | 28 Ujumiskooli õpilast stardivad homme võistlussarja “Kõik Meie Pardikesed” finaalis

  • 17.05.2019

Homme, 18.05, hüppavad meie noorujujad vette Keila ujulas kus toimub võistlussarja “Kõik Meie Pardikesed” finaal. Finaalis stardivad 28 meie tublit ujujat, mis on ka meie klubi rekordarv finaalvõistlusel. 

Kui kaks aastat tagasi startis finaalis 17 ujujat ja aasta tagasi 18 Ujumiskooli õpilast, siis tänavu asuvad medalite nimel heitlusesse lausa 28 meie noorujujat. Olenevalt vanuseklassist võisteldakse kõikidel 50m distantsidel, 100m kompleksujumises ning kõige nooremad madistavad 25m vabalt- ja seliliujumises.

Stardis on kogu Kalevi Ujumiskooli Pardikeste paremik – Ines Elisabeth Raidma, Britta Karlson, Laura-Lota Melih, Kertu Eliis Kangru, Ragnar Kalvet, Rudolf Suharov, Hendrik Markus Haug, Rome Pukk jpt.

Finaali pääsesid kolme etapi kokkuvõttes 8-24 kõige kiiremat ujujat olenevalt distantsist. Kalevi Ujumiskooli õpilasi ootab ees 61 individuaalset starti ning võistluste lõpus on kavas ka teateujumised kus mõnes vanuseklassis stardime lausa kahe tugeva võistkonnaga.

Kalevi Ujumiskooli Pardikeste koondis:

Tüdrukud: Tessa Erin Adamson, Riin Alvin, Saskia Asi, Liisbet Jaamaste, Sarah Maria Kaare, Kertu Eliis Kangru, Britta Karlson, Marianne Kokk, Laura-Lota Melih, Hanna Netse, Ines Elisabeth Raidma, Birgit Reinaru, Mia Adriana Viilup.

Poisid: Mihkel Abner, Kaspar Alvin, Erik Blumfeldt, Hendrik Markus Haug, Ragnar Kalvet, Kenneth Keiv, Karl Kuldkepp, Robert Maasik, Mattias Mell, Robin Nikolajev, Markus Ottis, Rome Pukk, Rudolf Suharov, Tristan Türk, Teodor Uueni.

Võistlused algavad Keila Tervisekeskuses algusega kell 10:30. Pöidlad pihku ja head närvi meie noortele!


Võistluste juhend leitav SIIT:

Võistluste startlist leitav SIIT: