EELVAADE | Nädalavahetusel stardis enam kui 70 Ujumiskooli õpilast

• 25.01.2019

Sellel nädalavahetusel on Ujumiskooli ujujad stardis kahel võistlusel. Laupäeval Audentese Karikal ning pühapäeval Keilas toimuval võistlussarja “Kõik Meie Pardikeste” II etapil.

Audentese Karikal selguvad parimad kolme ala (50-100-200) FINA punktide kokkuliitmisel. Ujumiskooli õpilasi on stardis viis – Lars Sebastian Antoniak, Mariangela Boitsuk, Marie Toompuu, Jan Joonas Viirpuu, Jako Joosep Viirpuu.

Pühapäeval peetakse Keilas võistlussarja “Kõik Meie Pardikesed” II etapp millest võtab osa 71 Ujumiskooli õpilast. Võistkonna liidritena on stardis Ragnar Kalvet, Rudolf Suharov, Laura-Lota Melih, Birgit Reinaru, Britta Karlson ja Ines Elisabeth Raidma. Avaetapil kuulusid Ujumiskooli noored kolme kõige edukama klubi sekka.

Audentese Karika juhendi leiad SIIT:

Kõik Meie Pardikeste II etapi juhendi leiad SIIT: