EELVAADE: Noortesarja II etapil jahitakse rekordeid ja finaalikohti

EELVAADE: Noortesarja II etapil jahitakse rekordeid ja finaalikohti

  • 07.02.2019

Laupäeval peetakse Sõle ujulas võistlussarja “Noortesari” II etapp millest võtab osa 34 Kalevi Ujumiskooli õpilast. 

Meie klubi poolt korraldataval Noortesarja II etapil on Ujumiskooli liidritena starti minemas Mark Iltšišin ja Trevor Kägo (mõlemad 2006 s.a). Novembris toimunud I etapil võitis Iltšišin kaks kuldmedalit ning püstitas uue sarja rekordi 200m vabaltujumises (2.08,39). Teisel etapil jahib ta poole lühema distantsi rekordit (59.43).

Suurim konkurent saab talle olema just treeningkaaslane Kägo, kes avaetapil sel distantsil valestardi tõttu diskvalifitseeriti ning mis saaks olla magusam kui vigade parandust tehes ka sarja rekord enda nimele ujuda. Rekord on Kägol sihikul ka 200m kompleksujumises, mis hetkel numbritega 2.22,65. Iltšišinit ootab teise alana ees 100m seliliujumine kus silmapiiril taas sarja rekord ajaga 1.05,54.

Lisaks selguvad mitmetel aladel juba ka finalistid ning finaali pääseb 8-16 ujujat ala kohta vastavalt distantsile. Väga paljudel meie ujujatel on head väljavaated, et jõuda 1. juunil peetavale finaalvõistlusele.

Kalevi Ujumiskooli koondis NS II etapil:

Poisid: Trevor Kägo, Mark Iltšišin, Jakob Adermann, Lars Sebastian Antoniak, Ronald Eirand, Georg Filippov, Aleks Hokkanen, Kevin Martin Jaamul, Rihard Kiil, Aaron Läänesaar, Mark Erik Lavrentjev, Airon Pajula, Oliver Piller, Mark Pilv, Georg Põld, Arti Pukk, Oskar Roomet, Rasmus Roosvee, Mattias Tõnisson, Carlos Tults, Jako Joosep Viirpuu.

Tüdrukud: Marleen Akkermann, Leeni Anderson, Annika Hälvin, Joanna Ilmarinen, Mirt Sissel Kolk, Annabel Lepik, Triin Mäekivi, Mirtel Nagel, Kertu Pollisinski, Marianne Ristmägi, Gloria Sulg, Charlize Talamanov, Charlotta Vilsar.

Võistlused toimuvad kahes osas. 2007/2008 T ja 2006/2007 P alustavad heitlemist medalite nimel algusega kell 11:00. 2005/2006 T ja 2004/2005 P hüppavad vette kell 15:00.

Võistluste juhend leitav SIIT:

Stardiprotokoll leitav SIIT:

Live-tulemused SIIT: