EELVAADE | Pardikesed stardivad hooaja esimesel Laste Karika etapil

• 19.10.2019

Homme, 20. oktoobril, tehakse Tallinnas Sõle ujulas algust võistlussarja “Laste Karikas” hooaja esimese etapiga. Meie Pardikeste tiimil on tänavu see võistlussari Eesti-siseselt kõige suurema fookusega.

Septembri lõpus toimunud katsevõistlusel selgitati 30 ujujat, kes pääsesid esindama Kalevi Ujumiskooli Laste Karika I etapil. Avaetapil on stardis peaaegu kogu meie selle vanuseklassi paremik eesotsas tiimi liidritega Ragnar Kalvet, Rome Pukk ja Hendrik Markus Haug. Kahjuks jäävad erinevatel põhjustel kolm meie väga tugevat ujujat võistlustest eemale, aga see annab teistele ujujatele võimaluse end tõestada.

Avaetapil on kavas järgmised alad:

• 2012 s.a tüdrukud – 50m vabalt / 50m selili
  • 2011 s.a poisid – 50m vabalt / 50m selili
  • 2011 s.a tüdrukud – 50m vabalt / 50m selili / 50m liblikat / 100m vabalt
  • 2010 s.a poisid – 50m vabalt / 50m selili / 50m liblikat / 100m vabalt
  • 2010 s.a tüdrukud – 100m selili / 50m liblikat / 200m vabalt
  • 2009 s.a poisid – 100m selili / 50m liblikat / 200m vabalt

Võistlused saavad pühapäeval avalöögi kell 12:00. Hooaja kokkuvõttes toimub kolm etappi ning maikuus peetakse finaal kuhu pääsevad iga distantsi 16 parimat. Möödunud hooaja finaalis tegid meie Pardikesed 25 auhinnalist esitust.

Kalevi Ujumiskooli võistkond Laste Karika I etapiks:

Poisid: Mihkel Abner, Kaspar Alvin, Erik Blumfeldt, Hendrik Markus Haug, Ingo Jagomägi, Ragnar Kalvet, Kenneth Keiv, Karl Kuldkepp, Robert Lepikson, Robin Nikolajev, Markus Ottis, Nikolai Prohhorenko, Rome Pukk, Konstantin Šulgin, Tanel Taaksalu, Tauri Tibar, Joel Tippo, Tristan Türk.

Tüdrukud: Riin Alvin, Sasia Asi, Greta Grušniute, Liisbet Jaamaste, Hella Mia Karner, Marianne Kokk, Agata Kukk, Hanna Netse, Berit Reinaru, Elizabeth Sutt, Charlotte-Sophia Suuroja.

Treenerid: Priit Aavik, Martin Liivamägi, Irina Olmre, Iris Olmre.

Võistluste esialgse stardinimekirja leiad SIIT:

Võistluste juhend leitav SIIT: