EMV pikamaaujumises + Mega Swim

• 20.02.2024

Hooaja algusperioodil teevad sportlased tihti rohkem mahutrenni ning koguvad vees kilomeetreid. Mis oleks parem viis ettevalmistust testida, kui ühe pikamaavõistlusega. Toimus kaks võistlust, kus meie noored oma 1500m vabaltujumise vormi kontrollisid – Mega Swim ja Eesti meistrivõistlused pikamaaujumises.

Rohkem Ujumiskooli ujujaid võttis osa Mega Swim võistlusest. Noori tüdrukuid oli võistlustules 30 ning kalevlastest said esimese 15 sekka järgmised nimed: Lilii Tereese Luisk, Birgit Reinaru, Karolin Ots, Kertu Koppel ja Sarah Maria Kaare. Meie parima neiu ajaks loeti 19.35.03, medalist jäi lahutama ligi minut. Noori poisse oli stardis 33, kellest esimesse poolde mahtusid järgmised nimed: Ivan Krehov, Ernest Kopjev, Stever Juhandi ja Ragnar Kalvet. Meie parima poisi ajaks loeti 17.07.94, medalist jäi lahutama vaid veidi alla kahe sekundi.

Eesti meistrivõistlustel hoidsid Ujumiskooli lippu kõrgel neiudest Sarah Maria Kaare ning poistest Allan Zabotin. Sarah sai noorte arvestuses seitsmenda koha ning mahtus ka absoluutarvestuse top10 sekka ajaga 20.15.88. Allan sai üldarvestuses viienda koha ning juunioride klassis hõbemedali ajaga 16.37.93.

Palju õnne ujujatele ja treeneritele!

Kõik EMV tulemused leiad SIIT

Kõik Mega Swim tulemused leiad SIIT