Homme algavad Eesti juunioride ja noorte meistrivõistlused

• 22.11.2018

Homme algavad Sõle ujulas kolm päeva kestvad Eesti juunioride ja noorte meistrivõistlused kus võistlustulle läheb 23 Kalevi Ujumiskooli õpilast.

Esimest hooaega võistleb juunioride vanuseklassis Nikita Pisarenko kes võitis suvel noorte seas kaks kuldmedalit. Sellel nädalalõpul stardib ta 100- ja 200 meetri rinnuli ja 400 m kompleksujumises. Kertu Kaarel on eelmisest talvest kaitsta kolm juunioride meistritiitlit. Tänavu stardib ta neljal alal: 50 m liblik-, selili-, vabalt ja 100 m vabaltujumises.

Eelmisel talvel Eesti noorte meistriks 200 m seliliujumises tulnud Jan Joonas Viirpuu võistleb tänavu juunioride vanuseklassis ning vastu tuleb astuda ka aasta vanematele ujujatele. Kalev Openil mitmeid isiklikke rekordeid ujunud Viirpuu stardib kõigil seliliujumise distantsidel ja 100 m kompleksujumises. Juunioride vanuseklass on tänavustel võistlustel tüdrukutel 2002-2003 s.a ja noormeestel 2001-2002 s.a.

Noorte vanuseklassis (T 2004/P 2003 ja nooremad) on Ujumiskooli liidriks Marie Toompuu, kes alles hiljuti parandas Kalev Openil enda rinnuliujumise tippmarke. Eesti noorte meistrivõistlustel stardib Toompuu kõikidel rinnuliujumise distantsidel ja 100 m kompleksujumises.

Kalevi Ujumiskooli esindavad 2018. aasta Eesti noorte- ja juunioride meistrivõistlustel: Noormehed: Lars Sebastian Antoniak, Georg Filippov, Aleks Hokkanen, Mark Iltšišin, Trevor Kägo, Nikita Pisarenko, Ranel Rannik, Miguel Reis Rohula, Carlos Tults, Jan Joonas Viirpuu, Mark Tomi Wilhelm Vompa.

Tüdrukud: Marleen Akkermann, Mariangela Boitsuk, Margareta Jagomägi, Kertu Kaare, Pille-Riin Klaassen, Kertu Pollisinski, Felicia Talamanov, Liilia Tõnisson, Marie Toompuu, Charlotta Vilsar.

Edu kõikidele meie ujujatele ning isiklikke rekordite rohkeid starte! Hommikused eelujumised algavad kõigil päevadel kell 9:30 ja finaalid 17:30.

Võistluste stardiprotokoll leiad SIIT:

LIVE-tulemused leiad SIIT:

Võistluste juhend leitav SIIT: