Iltsisin ja Kägo noppisid Laste Karika finaalvõistlusel kuhjaga medaleid

Iltsisin ja Kägo noppisid Laste Karika finaalvõistlusel kuhjaga medaleid

  • 30.05.2017

Möödunud nädalavahetusel toimus Keilas “Laste Karika” finaalvõistlus ning Kalevi Ujumiskooli au hoidsid kõrgel Mark Iltsisin ja Trevor Kägo. 

Mark Iltsisin (2006 s.a) oli suurepärases hoos võites kõik alad kus ta startis. Ta alustas võistlust suurepärase ajaga 100 m kompleksujumises 1.12,27. Seejärel ujus teistkordselt 50 m vabalt alla 29-sekundi tulles võitjaks ajaga 28.98. “Mark oli kolm päeva enne võistlust haige ja trennis ei käinud,” sõnas ujuja treener Henry Hein. “Kompleksi ujus väga hästi ning ülejäänud aladel tegi oma ära, aga tema kohta ei midagi erilist.”

Võidukas hoog jätkus Iltsisinil 50 m selili- ja liblikujumises kus ta tuli taaskord võitjaks vastavalt aegadega 34.16 ja 32.59. Iltsisin pälvis lisaks veel karika võistluste parima tulemuse eest. “Poolhaigena võisteldes võib öelda, et Mark tegi väga hea võistluse,” märkis treener.

Eduka võistluse tegi ka Trevor Kägo (2006 s.a), kes astus poodiumile samuti neljal korral. Ta triumfeeris 50 m rinnuliujumises ajaga 38.72 ning jäi võitmatuks ka 200 m vabaltujumises tulemusega 2.24,54. “Trevor täitis ilusti nendel aladel eesmärgid mida enne võistlust kokku leppisime,” ütles Hein.

50 m vabalt- ja 100 m kompleksujumises pidi Kägo seekord tunnistama treeningkaaslase Iltsisini paremust saavutades mõlemal alal hõbemedalid vastavalt aegadega 30.14 ja 1.14,06.

Juba taaskord on noormehed võistlustules sellel nädalal. “Reedel ja laupäeval võistleme Lätis ning pühapäeval on kohe otsa Räimeralli finaal,” sõnas Hein tulevaste võistluste kohta. “Saab näha kuidas poisid vastu peavad, alasid on palju.”

Kõik Laste Karika tulemused leiad SIIT: