Kalevi Ujumiskooli hooajalõpuvõistlusel startis ligi 300 ujujat

• 03.06.2019

Pühapäeval, 02.06, toimus Sõle ujulas Kalevi Ujumiskooli hooajalõpuvõistlus kus meeleolukal päeval hüppas vette ligi 300 ujujat. Stardis olid nii Eesti tippu kuuluvad ujujad kui ka alles esimest aastat ujumistreeningutel käivad tulevikulootused.

Hooajalõpuvõistlus toimus kahes osas kus esmalt hüppasid vette meie kursuste lapsed ning seejärel spordirühmade õpilased. Esimeses osas oli kavas 25m vabalt-, selili- ja rinnuli. Spordirühmade ujujad said ennast proovile panna neljal 50 meetrisel distantsil.

Kui parimatele oli medalid jagatud, siis pälvisid Ujumiskooli parimad noorujujad, kes pääsesid “Noortesarja”, “Kõik Meie Pardikesed”, “TYR Laste Karikas” ja “Räimeralli” finaali, tänukirja heade saavutuste eest 2018/2019 hooajal.

“Noortesarja” finaali pääsenud ujujad: Georg Filippov, Lars Sebastian Antoniak, Mark Iltšišin, Trevor Kägo, Oliver Piller, Jako Joosep Viirpuu, Airon Pajula, Carlos Tults, Georg Põld, Kertu Pollisinski, Charlotta Vilsar, Arti Pukk.

“Kõik Meie Pardikesed”, “TYR Laste Karikas” ja “Räimeralli” finaali pääsenud ujujad: Erik Blumfeldt, Riin Alvin, Liisbet Jaamaste, Robert Maasik, Teodor Uueni, Mattias Mell, Sarah Maria Kaare, Britta Karlson, Hendrik Markus Haug, Rudolf Suharov, Mihkel Abner, Ragnar Kalvet, Laura-Lota Melih, Kaspar Alvin, Tessa Erin Adamson, Markus Ottis, Ines Elisabeth Raidma, Birgit Reinaru, Karl Kuldkepp, Mia Adriana Viilup, Tristan Türk, Rome Pukk, Marianne Kokk, Saskia Asi, Kertu Eliis Kangru, Robin Nikolajev, Kenneth Keiv, Hanna Netse, Karola Vallimäe, Diana Duško, Ida Kovanen, Laura Tõrra, Mark Pilv, Annika Hälvin, Joanna Ilmarinen, Emily Kuusing, Triin Mäekivi, Mirtel Nagel.

Pärast hooajalõpuvõistlust said kõik osalejad endale uue maitsega Dr. Active karastusjoogi ja alati maitsva koolijäätise. Aitäh meie koostööpartneritele A le Coq ja Premia. Samuti tänusõnad meie tublidele kohtunikele kes aitasid võistlust läbi viia ja fotograaf Jüri Melihile.

Hooaeg siiski meie parimatele ujujatele ei ole lõppenud, sest juba laupäeval ootab meie ujujaid ees TYR Laste Karikas finaal, juuni keskel on kavas Eesti noorte- ja juunioride meistrivõistlused ning Kaunas Grand Prix, samuti on meie ujujad stardis Euroopa juunioride meistrivõistlustel seega ees on ootamas veel palju põnevaid võistlusi.