Kalvet ja Reinaru võitsid Kõik Meie Pardikesed II etapilt medaleid

Kalvet ja Reinaru võitsid Kõik Meie Pardikesed II etapilt medaleid

  • 30.01.2018

Möödunud pühapäeval toimus Keila ujulas võistlussarja “Kõik Meie Pardikesed” II etapp ning kohal olid Ujumiskooli pardikesed, kes tegid igati tublid etteasted. 

Meie parim oli Ragnar Kalvet (2009 s.a), kes võitis kaks kuldmedalit. Esmalt võidutses ta 50 meetri seliliujumises ajaga 43.21 edestades lähimaid konkurente ligi 2,5 sekundiga. Siis astus ta poodiumi kõige kõrgemale 25 m liblikujumises mille ta võitis ajaga 20.40.

Väga ilusa etteaste tegi Birgit Reinaru (2009 s.a), kes ujus mitu isiklikku rekordit ja saavutas 50 m seliliujumises pronksmedali tulemusega 47.64. Kümne parima hulka ujusid meie klubi ujujatest veel: Karl Kuldkepp, Airon Pajula, Laura-Lota Melih, Kaspar Alvin, Mihkel Abner, Rudolf Suhharov.

Kõik tulemused leiad SIIT: