Klaipeda Grand Prix – 17 medalit Kalevi Ujumiskoolile!

• 24.10.2021

22. – 23. oktoobril toimus Leedus võistlus Klaipeda Grand Prix, kust võtsid osa mõned meie klubi tublid noorujujad. Võistluse korraldus nägi välja selline, et esimesel päeval saab ujuda kõiki 100 m distantse ning teisel päeval kõiki 50 m distantse ja 200 m vabalt. Autasustamine toimus vanuseklassiti. Tegemist oli suurepärase võistlusega, kus kõik sportlased ujusid välja oma isiklikud tulemused!

100 m vabaltujumises saavutas 10-aastaste poiste arvestuses kindla hõbemedali Erik Blumfeldt, ajaga 1.18.66. Neiude vanuseklassis 9-aastased ja nooremad sai pronksmedali kaela riputada Anette Lippur, kui läbis 100 m vabalt ajaga 1.31.97. Järgmise alana ujuti 100 m rinnuli, kus vanuseklassis 9-aastased ja nooremad saavutas teise koha Lisandra Jaamaste ajaga 2.07.22 ja kolmanda koha Elise Kuldkepp ajaga 2.12.44. Veidi aja pärast ujuti 100 m selili, kus saavutati kaks kuldmedalit – Erik Blumfeldt (1.30.40) ning Liisbet Jaamaste (1.34.18). Samal alal saavutas pronksmedali Kristjan Kasemets ajaga 1.32.70 ning Anette Lippur hõbemedali ajaga 1.39.43.

Järgmisel päeval ujuti esimesena 50 m vabalt, kus Ragnar Kalvet saavutas 12-aastaste poiste seas kolmanda koha ajaga 29.04. Sama ala 10-aastaste poiste arvestuses saavutas hõbemedali Erik Blumfeldt, kui sai ajaks kirja 36.44. Neiud said jälle särada, kui algas 50 m rinnuliujumine, sest 10-aastaste vanuseklassis saavutas pronksmedali Liisbet Jaamaste ajaga 50.73 ning samuti pronksmedali sai kaela riputada 9-aastane Lisandra Jaamaste, kes sai ajaks 57.46. Liblikaujumise ainsa medali sai kaela 9-aastane Anette Lippur, kes ujus 50 m liblikat ajaga 46.81 ning saavutas sellega teise koha. 50 m seliliujumises saime kokku lausa 4 medalit. 12-aastaste poiste arvestuses sai Ragnar Kalvet pronksmedali ajaga 35.34 ning 10-aastaste poiste vanuseklassis sai hõbemedali Erik Blumfeldt (42.13) ja pronksmedali Kristjan Kasemets (44.22). Neiude lippu hoidis kõrgel Anette Lippur, kes vanseklassis 9-aastased ja nooremad neiud saavutas teise koha ajaga 45.44.

Võistlesid järgmised sportlased: Stever Juhandi, Ragnar Kalvet, Karl Kuldkepp, Ruslan Prohhorenko, Kristjan Kasemets, Kristian Smirnov, Erik Blumfeld, Helis Laane, Lisandra Jaamaste, Liisbet Jaamaste, Anette Lippur, Anna Krôman, Aurora Aleksandra Davydova, Elise Kuldkepp, Itti Ruussaar, Joanna Maria Havamaa, Karolin Ots, Lilii Therese Luisk, Robert Suurväli. Treenerina juhendas noori Irina Olmre ning abiks olid ka tublid lapsevanemad.

Palju õnne kõigile võistlejatele ning tublidele treeneritele!