Laupäeval peetakse Kalevi Ujumiskooli meistrivõistlused pikamaaujumises

• 04.10.2018

Sellel laupäeval toimuvad traditsioonilised Kalevi Ujumiskooli meistrivõistlused pikamaaujumises millest võtab osa kogu klubi paremik eesotsas Eesti meistrivõistluste medalistidega ning noorte vanuseklassi tippudega.

Poisid 10-aastased ja nooremad ning tüdrukud 9-aastased ja nooremad võtavad ette 800 meetri vabaltujumise distantsi, mis lisati hiljuti Tokyo 2020 olümpiakavva ning nüüdsest saavad ka meesujujad sel alal võistelda. Võrdsustamiseks lisati OM-il naisujujatele 1500 meetri vabaltujumine. Sel distantsil stardivad laupäeval 11-aastased ja vanemad noormehed ning 10-aastased ja vanemad neiud.

Kalevi Ujumiskooli pikamaaujumise näol on meie ujujatele ettevalmistava võistlusega hooaja tähtsamaid võistlusi silmas pidades, mis toimuvad noortele ja juunioridele novembrikuu lõpus ning täiskasvanutel kuu hiljem.

Laupäeval tehakse Sõle Spordikeskuses esimeste startidega algust kell 11:00. Võistlustest on osa võtmas ligi 100 Ujumiskooli õpilast.

Võistluste juhendi leiad SIIT: