Lotte Cup

• 03.06.2024

Eile toimus Keilas üks väga meeleolukas võistlus. Kalevi Ujumiskool korraldas noortele võistluse, kus said end proovile panna ka väga pisikesed ujumissõbrad. Mitmete jaoks oli tegemist lausa elu kõige esimese võistlusega. Võistlust oli vaatama tulnud ka Lotte, kes nii vahvalt suhtles lastega ja elas võistlustele väga kaasa! Lisaks võitjate väljukuulutamisele sai iga osaleja kaela ilusa medali ning jagati palju auhindu.

Klubi direktor Kristo Krinpus kommenteeris, et tegemist oli üliägeda pühapäevase hommikupoolikuga ning temani jõudis rohkelt positiivseid emotsioone. ,,Rõõm oli näha naeratavaid lapsi, kes tundsid ujumisest nii palju elevust. Basseini äärel elati väga kaasa. Lotte jagas lastele komme ja auhindu. Jagatud sai õige palju auhindu ning isegi karikaid ja kõik osalejad said ägeda osalejamedali. Lisaks loosisime võistluse käigus välja 10 Lottemaa piletit. Suured tänud kõigile osalejatele!’’

Päeva esimese medali said kaela Elizabeth Degtjarjova ja Sandra Mürk, kes võitsid vastavalt kulla ja hõbeda tüdrukute 25m vabaltujumises, aegadeks 23.77 ja 25.72. Poistest sai pronksmedali Karl-Jakob Lindeberg ajaga 28.36. Seliliujumises sai neiude esikoha juba poodiumiga tuttavaks saanud Elizabeth Detjarjova ajaga 25.62 ning kolmanda koha sai Adriana Aljand ajaga 30.38. Poiste ujumises sai hõbemedali Erik Mankoc ajaga 28.99 ning oma teise pronksiga lõpetas Karl-Jakob Lindeberg ajaga 32.35.

Vanemad lapsed said ujuda juba 50m. Vanimate tüdrukute 50m vabalt pronksi sai kaela Elis Allas ajaga 37.47. Nooremate neiude kulla sai Brina Mankoc ning hõbeda Adele Sarap, ajad vastavalt 38.23 ja 41.46. Poiste ujumises sai teise koha Jaan Sisask ajaga 35.19 ning kolmanda koha Carl Christer Irbe ajaga 37.31. 50m seliliujumises sai Elis Allas oma teiseks medaliks hõbeda ajaga 44.57 ning kohe tema järel vaid mõned sajandikud hiljem tuli Sofia Marie Lehtla ajaga 44.74. Nooremate neiude ujumises sai Brina Mankoc kulla ning Mete Vals pronksi, ajad 45.30 ja 46.61. Poiste seliliujumises sai vanemate poiste stardis oma teise hõbeda Jaan Sisask ajaga 43.12 ning kolmandale kohale ujus end Sten Suslov ilusa ajaga 46.46. Nooremate poiste ujumises sai kolmanda koha Karl Friedebert Agur ajaga 47.53.

Lisaks sai Kalevi Ujumiskool mitu medalit ka 8×25 segateateujumises – kulla, hõbeda ja kaks pronksi. Megatublid!!

Palju õnne kõigile tublidele ujujatele ja treeneritele!

Kõik Veteselli tulemused leiad SIIT