Mark Iltsisin tegi võimsad esitused Sillamäel

Mark Iltsisin tegi võimsad esitused Sillamäel

  • 01.06.2016

Möödunud nädalavahetusel Sillamäel toimunud ujumissarja “Laste Karikas” finaalvõistlusel näitas head taset Mark Iltsisin, kes tegi 2006 sündinud poiste seas praktiliselt puhta töö.

Leili Heina hoolealune Iltsisin sai kaela kolm kuldmedalit. 50 m vabaltujumises saavutas ta alavõidu ajaga 31.16. See aeg tähistab ka noore ujuja uut isiklikku rekordit. Järgmise kuldmedali sai ta kaela 50 m liblikujumises, kus taaskord püstitas uue isikliku rekordi – 34.16.

Viimasel distantsil, kus väsimus oli noortega juba oma töö teinud, suutis Iltsisin võita ka 100 m vabaltujumise. Sellel alal toimus hea duell Artjom Altenbergiga (NRK), kuid siiski jäi Ujumiskooli ujuja peale. Kuldmedali vääriline tulemus oli 1.12.96. Lisaks oli Mark parim ka poiste 50 m seliliujumises, aga kahjuks tegi ta võistlusmäärustele mitte vastava selilipöörde, mis tõi kaasa disklahvi.

Iltsisin tunnistati ka enda vanusegrupi kõige paremaks ujujaks, mis tõi talle ka eriauhinna.

Võistlustel osales ka Lars Sebastian Antoniak, kes 50 m rinnuliujumises jäi ülinapilt poodiumilt välja. Ta läbis distantsi ajaga 43.41 ning jäi medalist vaid ühe sajandiku kaugusele. Hea ujumise tegi Antoniak ka 100 m kompleksujumises kus tulemus 1.28.31 andis 2005 s.a poistega võistlenud ujujale kuuenda koha.

Kõik võistluste tulemused leiad SIIT: